Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2021.12.22. 22:19
Megerősítem Csabát, kérik az igazolást, nekem az osztrák Grüner Passt elfogadták mindenhol. (Zólyomban is az üzletekben.)
Mondjuk az hogy egy gyorskötöző a jelzés kicsit derültem rajta, de nézték és figyelték, hogy meglegyen. Illetve a kabinosoknál néha szóltak ha valakin nem volt FFP2, de közel nem olyan a szigor mint az osztrákoknál.
Én is a síterep címét adtam meg a regisztrációnál.
Parassapusztánál embert se láttam, nem hogy határőrt vagy rendőrt, szóval a regisztrációs igazolást nem kérték egyszer sem.
Csaba Pocsai
14 élménybeszámolót írt
14
7 éve tag
2021.12.22. 11:25
Én oda a (célállomás) síterep címét írtam be. Rendőrök ugyan még nem ellenőrizték. A szabályozásuk szerint a beutazásnak nem feltétele az állandó szlovák lakcím, vagyis ez így rendszerhiba.
Aki oda készül tudjon róla, hogy a síterepeken (eddig Jasnán és Lomnicon jártam.) ellenőrzik a COVID pass-t, leolvassák a "vonalkódot".
Jasnán jelzést tettek a ruha zipzárjába, Lomnicon viszont nem volt jelzés, ott arra is lehet számítani, hogy minden parkolóból visszatéréskor kérik.
Előzmény: (RepeiK 213416)
csemmyboy
54 élménybeszámolót írt
54
13 éve tag
2021.12.18. 23:55
Szia!
Én kivalasztottam egy szlovak települést a listából, majd az utca helyere beirtam a városom majd vessző utcanév hazszam.
Az iranyitoszam a szlovákoknál 5 jegyű, irj elé egy nullát.
A telefon +36al kezdődjön.
Igy megkaptam az sms-t, hogy oké vagyok.

Pelda
Jozsef
Kiss

Varos: Poprad
Cim: Miskolc, Petőfi u. 32
Iranyitoszam 03501
Telefon: +3670318123
Hajrá
Előzmény: (RepeiK 213416)
RepeiK
7 élménybeszámolót írt
7
4 éve tag
2021.12.18. 10:11
Sziasztok. Érdeklődnék az eHranica regisztráció miatt ❗Nekem nem sikerült ❗❗Az állandó lakcím alá nem tudom beírni a címet ❗előre is köszönöm
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.