Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Zoltan Koleszar
61 élménybeszámolót írt
61
6 éve tag
2022.12.29. 08:54
Szerintem az egesz regio ugyanattol szenved. "Elromlott az Alpok" - ahogy nalunk a schladmingi kempingben mondjak. 10napja nem esett ho a a kov 10 napban nem is fog. Picit magasabb helyeken szolidabb az olvadas napkozben, ugyanakkor a luxibb helyeken van penz egesz ejszaka hoagyuzni~bar nekem kerdes h ez kitart-e januar elso hete utan is... Schaldming ilyen szempontbol pl nem vallalhatatlan de ugyanezen indok miatt kismillioan vannak. Kaprunban tuti kevesebben vannak mert a teli hideg miatt (ami most ugye nincs) oda joval kevesebben foglalnak januarra. Kis szerencsevel szerintem meg a gleccserek vagy Sportgastein lehet a legtutibb azokon a kovetkezo napokon, mikor 2-5scm hoesest josolnak (1-2 ilyen este van a kov 10napban) Elromlott az Alpok.
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2022.12.29. 07:43
Stani, mondj kérlek egy prognózist! Most Obertauernben vagyunk, 4-én jönnénk vissza Schladmingba, vagy Flachauba. De ahogy nézem, Obiban a legjobbak a viszonyok, de a porhó már itt is a múlté és most jön még egy felmelegedés.
Szóval lehet, hogy átterveznénk Kaprunba, milyen most nálatok a hó?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.