Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
bartoki
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2023.02.07. 15:21
Azért én csak szeretném látni a mostani zsákbamacska helyett...
Csak annyit kéne hogy pár fokkal balrább fordítani a meglévő kamerát.

Nyilván nem akkor azonnal akarok elindulni amikor látom hogy épp kicsi a sor :)
Nekem is 2 óra + készülés (bár mostanában már folyamatosan össze van rakva a pánikcsomagom: csak fel kell kapni)

De mondom, leginkább az érdekel hogy pl. egy nemszünet-jóidő-hétköznap (mint most) általában mennyien vannak.

Vagy előszezonban mikor kaptak már rá a népek (és hétvégén már tömeg van).
Vagy utószezonban mikor szoktak már el a síeléstől.

Mindegy, akkor most megyünk Ausztriába hétköznap, az biztosabb.

De abban bízok hogy olvassák az üzemeltetők - én mindenesetre szólok hogy nekem mi lenne az igényem.
Előzmény: (VÁrpád 217840)
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2023.02.07. 13:01
Már próbáltam kisakkozni én is nem jött be! Fele fele arányban tudod megállapítani! Sokszor bántam, hogy nem indultam el! Szintén távolról! Nekem két óra az út! Két órával előtte csak tippelni tudsz! Hogy jól kihasználd elsők között kell érkezni, ami azt jelenti, előtte lévő nap nézed a kamerát abból kalkulálsz! Ha hét vége ,ha iskolaszünet, ha hideg és van hó , ezek mátrixában sokan lesznek! Ezen kívül te sem mész a hétköznapot kivéve! Tehát hétköznap nagyobb az esély!
Előzmény: (bartoki 217836)
gaboca
3375 élménybeszámolót írt
3375
15 éve tag
2023.02.07. 13:00
Mondjuk, ha messziről érkezik az ember, akkor korán kell indulni, akkor meg csak az előző napi kameraképekre támaszkodik, az meg már olyan mint a tavalyi hó! :-)
Előzmény: (bartoki 217836)
bartoki
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2023.02.07. 12:22
Én azért szeretném magamnak felmérni :) hogy egy tipikus hétköznap mennyit kell sorba állni.
Vagy hogy reggel/délben/este általában hogy alakul a sor.
Vagy a péntek/szombat/vasárnap között van-e különbség.

Messziről kell jönnöm + ha hívok barátokat, családot, akkor szeretném tudni hogy mire számítsak. Nem szeretem a zsákbamacskát...

Most inkább nem megyek egyátalán, mert nem tudhatom hogy a sor 1 perc vagy 20.
Pláne nem merek senkit sem rábeszélni hogy inkább ide menjünk Ausztria/Eplény/stb. helyett.

Ha nem merik megmutatni a sort, az nekem gyanús :)

A fenyőfa engem nem zavar - ott a másik kamera, az elég jól megmutatja a fenti viszonyokat.
Előzmény: (VÁrpád 217812)
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2023.02.06. 19:12
Háháháhátmég mit nem akarsz! Akkor nem mennél, és más sem! Pedig csak félrevezetnéd magad! ,, ma megnéznéd holnap nem mennél” pedig nem is biztos, hogy sokan lennének! Meg látszana a jó magyar síkultúra is! ( tülekedés léctaposás stb) jó az a kamera ahogy van! Látszik, hogy ülnek e rajta, teli a lift vagy sem! A fenyőfa nem zavar? Azt a kamerát meg be kéne vinni a hüttébe ! Látszana mekkora a sor, meg az is kinek mi maradt a tányéron, vagy mi fogyott el! Ennek fényében fogyaszthatnál! No meg a parkolókat is bekamerázhatnák, feloszthatnák, és előre otthonról vehetnénk parkolójegyet! Lenne vip es is felárért, mindjárt az alsó felvonó kapujában! Így az utolsó liftezésnél is teljesen lecsúszhatnánk!
Előzmény: (bartoki 217761)
bartoki
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2023.02.05. 12:06
Én örülnék, ha a négyüléses felvonó aljánál lévő webkamera kicsit balrább lenne állítva.

Akkor látszana hogy mikor milyen hosszú a sor - nekem ez egy fontos infó lenne.

https://www.idokep.hu/webkamera/matraszentistvan_sipark_siiskola
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.