Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kreischberg síléc nélkül topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2023.02.15. 23:41
65 éves feleségem gond nélkül felsétált az Eagle-höz. Csak arra kell vigyázni, hogy most már kocsiút visz fel és néha járnak is rajta autók.

De elég sok séta lehetőség van a 10 személyes felső állomásától.
Körbe lehet járni a víztározót, lesétálni a Rosenkrantz aljában levő hüttéhez, stb.
Aki elég jó kondiban van, akár lemehet az alsó állomáshoz is és közben megállhat a Da Silvano étteremnél a kilátásban gyönyörködni. Ha időben foglal helyet, akkor egy korai vacsora is beleférhet. Kevésbé jó erőnlét mellet pedig le lehet menni a 10 személyes felvonó középállomásához.
Előzmény: (VargaV 218096)
tdocsa
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2023.02.15. 21:01
Szerintem ha felmennek a 10es kabinos felső állomására (17 euro + 3 kaució) onnan fel lehet sétálni a Sashoz a Dinopark mellett az erdő szélén. Nem egy egyszerű túra tuti de ma is láttam fent 2 babakocsit anyukákkal. Tegnap pedig kutyát sétáltató családot. Szóval megoldható.
Arra kell vigyázni, hogy ne kóvályogjanak a sielők között.
Előzmény: (VargaV 218096)
cotugno
32 élménybeszámolót írt
32
16 éve tag
2023.02.15. 20:21
Hello! Azt nem tudom, hogy gyalog fel lehet-e jutni, de a 10 személyes kabinos tetején van több hütte is, bár nem olyan látványosak mint az Eagle. Cserébe olcsóbbak és a hangulat szintén nagyon jó. Van ott egy hófánk pálya is, felvonóval. Sokan jönnek kutyával, könyvvel, ha jó az idő, pár órát biztos el lehet tölteni. Vagy be lehet iratkozni a 2 síiskola egyikébe.:-)
Előzmény: (VargaV 218096)
VargaV
1 élménybeszámolót írt
1
2 éve tag
2023.02.15. 10:09
Kedves olvasók!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy márciusban megyünk nagyobb csapattal Kreischberg-re síelni. Lesznek köztünk nem síelők is akik szívesen feljönnének velünk a hegyre. Ismertek esetleg lehetőséget arra, hogy aki nem síel valahogy fel tudjon jönni az Eagle-be? Láttam a térképen a sárga jelzéssel ellátott útvonalat de nem ismerem.
A másik ezzel összefüggő kérdésem pedig, hogy van e esetleg helyben valahol szánkó bérlési lehetőség?
Bármilyen tippet szívesen várok.
Nagyon köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.