Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
cadria
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2009.11.26. 13:07
Kedves Bartus Péter!
Quechua haladó lécem van, 164 cm-es, de sajna sem geometriáját, sem a pontos típusát nem tudom fejből. Meglehetősen kemény léc, biztosan nagyobb rádiusszal.
Nagyon megfontolandó, amit tanácsoltál. Köszönöm.
Megpróbálok Metron 10 után nézni, mert annyi jót hallottam a sorozatról. Esetleg más márkában volna nekem nagyon passzoló ajánlatod?
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2009.11.26. 12:30
Helló Cadria!

Méretben mindenképp lejjebb mennék, de a paraméterek alapján a 157 lenne az igazi.
A metron 9-nek elég kicsi a rádiusza, mondhatni majdnem szlalom, csak széles az építése (allmountain), szóval mindent szeret, csak a sebességet nem :)
Ha mindenképp Metron, a paraméterekhez ideálisabb lenne egy Metron 10-es (nekünk sajnos már nincs, de hátha meg tudsz csípni egyet valahol), a 9-es szerintem kevés lehet nagyobb tempónál:
http://sportoutlet.hu/shop/sifelszereles/atomic-silec/atomic-metron-10-ppl-silec--4tix310-kotes
Milyen típusú léced volt eddig?

Üdv:
Bartus Péter - Slalom Sport
Előzmény: (cadria 74587)
cadria
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2009.11.26. 10:33
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a lécválasztáshoz. Atomic Metron 9-et vennék, hosszas nézelődés után. Jól síelek, asszem haladónak minősülök, piros-feketét síelek általában, és a sebességet sem bánom. Ha be vagyok mozogva időnként a buckás és/vagy mélyebb havas pályákon is megyek. 170 cm, 95 kg és lány vagyok. Most egy viszonylag kemény, 163-as lécem van, de időnként azt érzem, hogy hosszú. Választhatom a Metron 9-est? 150 vagy 157-es méretben?
Köszi, cadria
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.