Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3376 élménybeszámolót írt
3376
15 éve tag
2009.12.16. 22:54
Az apróhirdető a barátod... A K2 is hirdet ott bakikat.
Előzmény: (maximus* 76642)
maximus*
95 élménybeszámolót írt
95
14 éve tag
2009.12.16. 16:44
Sziasztok!

Sícipővásárlás előtt állok, és egy kis segítséget szeretnék kérni. Pár éve már keményebb léccel síelek (tavaly atomic sx7). Mivel növőfélben vagyok, ezért lécet minden évben a helyszínen bérlünk (tavaly nem). Viszont cipővel nem ez a helyzet. Eddig kezdő cipők voltak; 4 csatos, viszont elég puha, és amatőr. 168 centimmel és 55 kilómmal nem vagyok egy nagydarab ember. Nem sokan tudják a pályán felvenni velem a versenyt, és nem tudom, hogy ilyenkor melyik cipő a megfelelő. Árban nem tudnánk annyit rááldozni, mint amiket látok a katalógusokban profi cipőkként. Pár éves modellben gondolkodom, mivel az valamennyire veszíthetett már az értékéből. A lábam 42-43as, az remélem már nem fog tovább nőni, így már egy picit hosszabb időre is lehet tervezni sícipővel. Kényelmes cipőt keresek, de keményen fogja a lábam, hogy minden környezetben magabiztosan tudjam vezetni a lécet (szűzhó, jeges részek, stb.) Egyszóval egy komolyabb cipőt keresek, ami ne legyen túl drága.

Segítségeteket előre is köszönöm. Ha bármi kérdés van, akkor írjatok.

Üdv,
maximus
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.