Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mönichkirchen - Mariensee topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kutyabaj
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2010.02.26. 12:57
Sziasztok!
Mi 02.15-02.19 között voltunk Mönichkirchenben. Akkor elég jó volt még a pálya. Hétköznap lévén nem volt "igazi tömeg" a pályán, de amikor többen voltak, akkor sem volt várakozás a lifteknél és a pályán sem kellett rettegni az összeütközésektől. Mi kifogtuk a jó sízőidőt, csak péntekre lett gázos a helyzet. Ugyanis esett az eső és du. 2 órára még a tökömről is folyt az eső+hólé úgy átázott a sínacim, így el is indultunk a tervezettnél korábban haza. Ja, és akkora szembeszél fújt az alsó (kék) pályán, hogy meg kellet dolgozni azért, hogy leérjek a lifthez. A Mariensee oldalra a fiam tanítgatása miatt nem sokszor jutottam el, de amikor ott jártam, szinte mindíg buckásra volt síelve. Az új (elkerülő kék) pálya szerintem durvább, mint az eredeti piros. Az egyetlen fekete pálya érzésem szerint max. pirosnak felel meg. ( lehet, hogy színtévesztő volt az, aki kiötlötte a kijelölésüket )
Mindezek ellenére szerintem nem rossz kis pályarendszer ez. És a kedvezőtlen időjárási viszonyok ellenére sikeresen tudják karbantartani.
Előzmény: (kazi79 85520)
P2160541.JPG
--062.jpg
P2160534.JPG
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2010.02.22. 08:16
Sziasztok!

Mi vasárnap kimentünk Mönichkirchenbe, és megállapítottam, hogy ennyit még nem fizettem azért, hogy sorban álljak.
2 perc síelés, 25 perc sorban állás, délután 13 órakor pedig latyakossá vált a jégpáncél feletti hóréteg is.
Egyszerűen be sem lehet melegedni, mert az állásban, várakozásban újra lemerevednek az izmok.
Így aztán kettőkor összepakoltunk és elindultunk haza.
A környékbeli pályákhoz képest valóban többlet, hogy ülőliften mehetsz fel, de a pályák nem bírnak el ennyi síelőt.
Ráadás, hogy közben a pályán szánkózókat kell kerülgetni!
Arra jutottam, hogy inkább utazni fogunk 1-1,5 órával többet, hogy legalább a jegy áráért ne sorban kelljen állni.
Üdv
Kazi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.