Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

külön snowboard/sí- pálya

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kulacs
110 élménybeszámolót írt
110
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: külön snowboard/sí- pálya
2004.02.20. 10:36
Gondolom, nem azért találták ezt ki, mert azt szertnék, amit Te is írtál (Ausztria, Franciao.). Még belegondolni is hátborzongató, hogy milyen előzményei lehetnek ennek a döntésnek. Biztosan emlékszel, mikor Ausztria megszigorította a KeletEurópából érkező buszok műszaki ellenőrzését... Annak is volt némi előzménye. Nekem is van már egy történetem, pedig még csak egy éve sielek:
A Stuhleck-en voltunk, és ott a nagy felvonó mellett hosszan vezet egy széles pálya, Az egyik helyen jobbról is, balról is van Hütte, Gondolom ott mikor nincs hó egy út vezet át, mindenesetre van egy két-három méteres vízszintes szakasz, melyet egy kicsit meredekebb rész követ. Ott láttam, hogy a Boardosok legugolnak (így aztán nem látnak le) majd jól elrugaszkodnak és így repülnek vagy 5 métert. Biztos jó buli lehet mert, szinte mindegyik ezt csinálja. A baj csak az, hogy általában ott szokott várakozni vagy 20-30 gyerek vagy az oktatóra, vagy az anyjukra vagy mittudomén), ott ahol a letörés van, tehát amit nem lehet belátni. Na ezek közé láttam egy csávót berepülni, szerencsére nem talált el senkit, de még belegondolni is szörnyű, mi lette volna,ha úgy comb magasságban eltalál egy kisskaccot a boarddal. Én mindenesetre vettem a gyerekeknek bukó sisakot és mivel bordoznak magamnak egy bordot. Ha megjöttem Marilleváról majd leírom, milyen volt.

Kulacs
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.