Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Kékestető
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Avar Hotel Mátrafüred****S - új wellness szálloda a Mátra szívében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kovitomi
92 élménybeszámolót írt
92
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kékestető
2011.01.30. 21:38
Kihasználtam a szép napos időt a hegyen, és délután felugrottam Kékesre egy kis csúszásra. Vasárnap ellenére viszonylag tűrhető várakozási idő a lifteknél (5-10 perc), kellemes lankás pálya, mínusz 2-3 fok. Szóval minden egyben egy kis hétvégi mozgásra. Mivel egyedül voltam, a liftek előtt volt időm megfigyelni, hogy néhányan milyen trükkökkel próbáltak rövidíteni a várakozási időn.
1. típus: a pofátlan. Feleség a sorban a korongos lift előtt. Férj később jön, becsúszik asszonyka mellé a 20 m-es sor elejére. A kérésre, miszerint a sor vége nem itt van, pofátlan válasz: mi együtt vagyunk! Jóbarát, hiszen ez tányéros lift, itt mindeki külön megy! Nem baj,mi akkor is együtt vagyunk...
2. típus: a sunyi. Kigombolt kabát, dióverő léc, széles terpesz, hóeke végig. Becsúszik a csákányos sor mellé, szinte a sor elejére. Lehajol, babrálja a kötést, nézegeti a csattokat a bakin. Közben alulról figyeli, mikor terelődik el róla a figyelem. Aztán huss, be a sor elejére.
Megoldás? Fogalmam sincs, de nem hagytam, hogy elvegyék a jókedvem :)
Napsütés, hó, sí, kell ettől több? :)))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.