Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Eplény Skiarena üzemeltetői hozzáállás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1158 élménybeszámolót írt
1158
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Skiarena üzemeltetői hozzáállás
2011.11.13. 15:28
T. Sporttársak!
Változik minden. Én is, a világ is, Eplény is. A történet óta világrendszerek bomlottak fel, birodalmak szűntek meg, a történelem sodrásában eltűnt az erdész bácsi az Ő sorompójával egyetemben, én meg az idők folyamán megtanultam rendesen síelni. Meg átértékelni a dolgokat. Különösen Eplényt. A tavalyi idényben leesett állal bámultam, hogy hol is vagyok tulajdonképpen? Mert volt mit nézni, és az Eplény volt. Bizony, visszamentem és nem bántam meg. Nem a legtökéletesebb, nem a legolcsóbb, de ha az idei szezonban is legalább ilyen lesz, akkor még visszafogok menni. És vinni fogok magammal másokat is.
Természetesen nem csak ide. A Mátrába is, meg Visegrádra is meg minden olyan helyre, ahová érdemes.
Kedves Maci-Laci!
Köszönöm szavaidat, és köszi, a többieknek is, hogy míg reagálni tudtam, igyekeztek helyére tenni a dolgokat.
Kedves Szkítaakármennyi!
Neked meg köszönöm, hogy felhívtad figyelmemet egy olyan régi, idejétmúlt bejegyzésre, mely esetleg a jövőben félreértéseket okozhatott volna! Így most viszont sikerült korrigálni (legalábbis remélem).
Jó szezonvárást ott Eplényben mindenkinek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.