Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mi a teendő ha baleset ér Szlovákiában?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mi a teendő ha baleset ér Szlovákiában?
2006.05.02. 11:14
- Szerencsere meg nem volt ilyenben reszem, csak segitettem. (Jeleztem a serulest.) A logikam szerint ilyen esetben a hozzatartozo maradjon a serult mellett es valaki mas sielonek kell szolni, hogy jelezze a liftkezelonek a serulest (Jobb ha tobb embert megker az ember, inkabb 5-szor szoljanak mint egyszer sem.). O mar biztos tudja mit kell csinalni + tud a hegyi mentokkel komunikalni. (Itt szlovakianak lehet annyi hatranya, hogy a sielok egy resze idegen nyelvet nem beszelo szlovak, a liftkezelo is valoszinuleg csak szlovakul tud szoval nehezebb a komunikacio.) Maguktol eleg ritkan talaljak meg a serult embert a hegyimentok, sajat tapasztalat szerint igy mukodik ez Ausztriaban is.
- A surgossegi betegellatast ervenyes E111-es kartyaval (most mar egy evre ervenyes) lehet dijmentesen vagy kedvezmenyesen igenybe venni EU-n belul (adott orszag szabalyai szerint). Szerintem ezt mindenkinek erdemes kivaltani.

Jobbulast a baleset utan!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.