Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Elveszett fórum bejegyzések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Elveszett fórum bejegyzések
2012.01.23. 13:28
Két dolog jut eszembe.
Az egyik, saját tapasztalat.
Régebben velem is előfordult, jelzett új üzenetet a boríték ikon, bementem a fórumba, ott pedig nem volt narancssárga fejlécű levél. Aztán rájöttem, hogy valójában volt olvasatlan üzenet, pl. a legfelső üzenetet még nem olvastam, de nem narancssárgán jelent meg a fejléc, és ezért azt hittem, már olvastam. Szóval nem a kis boríték volt a rossz, hanem a narancssárga fejléc hiányzott. Aztán szép lassan arra is rájöttem, hogy nem a szerverrel van a baj, vagyis nem a fórum programmal, hanem a firefox kliensemmel. Valmiért kétszer tölti be az oldalt, anélkül, hogy észrevenném. Elsőre megjelenne a narancssárga, de azonnal rátölti mégegyszer ugyanazt, és ekkor a szerver már kéken küldi, logikusan, hiszen ez már olvasott. Nem tudtam rájönni, mit tehetnék a dupla betöltés ellen, pedig elemeztem egy ideig.

A második dolog inkább egy kérdés, kérés.
Szóval a boríték nyitva marad, hiába olvasod el az üzeneteket, ugye? Ha ilyen előfordul, dobj egy privát üzenetet nekem, hagyd hogy működjön rosszul, és akkor meg tudom nézni, mi lehet a gond. Írd meg, hogy melyik topikban rossz, és ránézek.
Előzmény: (csabor 131616)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.