Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szélhámos útitársjelöltek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
mathesz
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szélhámos útitársjelöltek
2011.02.17. 06:10
Hello mindenkinek.

Szeretném,ha sokan elolvasnák és levonnák a következtetéseket:
Febr. 06-tól egy hetes síutat terveztem a ski Amade régióba. 3 főt próbáltam toborozni a fórumon. Jelentkeztek ketten.Az egyik a fórumon KRISZTI44 néven szereplő hölgy . Visszaigazolta a postafiókomon többször is, hogy jönne ( idézem: "Rám számíthatsz", "Ellenvetés zéro", " A szállás szimpatikus, az ár is nagyon jó")A másik a forumon DZSOKISI néven szereplő férfi, akit Bélának hívnak, és megadta a telefonszámát is : +36 20 520****. Többször leveleztünk ( idézem: 100% -ra érdekel, Király, 100% megyek, Tetszik a szállás) és beszéltünk telefonon is. Nos ezek után lefoglaltam a szállást egy 4 fős apartmanban, St. Johann in Pongau-ba.Kriszti azt mondta, hogy elvesztette a mobilját, de majd szerez egy másikat, majd azon hív. Leleveleztük a vasárnapi indulás időpontját és helyét. Még a kocsit is leírta amivel ott fog várni. De nem hívott. Vasárnap reggel a találkozó helyen voltam. Sehol senki. 20 percet vártam, majd rájöttem, hogy átverés és tovább indultam. Bélával azt beszéltük meg, hogy Győrnél, a 120-as km. utáni benzinkútnál találkozunk, de mikor elindulok Pestről, még előtte hívom. Hívtam. Sokára egy női hang válaszolt. Azt mondta, Béla elment síelni és otthon felejtette a mobilját. Sebaj, velem is megtörténhet. A benzinkútnál senki nem várt. Hívtam újból Bélát. Ugyanaz a női hang azt válaszolta, hogy Béla elment síelni és azt üzente neki (vajon hogyan, ha otthon felejtette a mobilját?), hogy kapcsolja ki a telefonját, mert a mai nap már érdemlegesen senkivel nem akar beszélni. Újabb átverés. A negyedik , kedves utitársammal el kellett döntenünk: elkönyveljük veszteségnek a megtett útat, 140 km oda és 140 km vissza, a feleslegesen kifizetett magyar és osztrák matricát, telefonálunk a szállásadónak, hogy lemondjuk a szállást, vállalva a költségeket, ami az ő vesztesége ( ugyabár őt is kár éri, mivel a szobát kiadhatta volna másoknak), ezenkívül telefonköltségek, vagy tovább megyünk ketten, vállalva az utazási többletköltséget, és a szállás többletköltségét, mert 4 fő helyett csak ketten voltunk. Ez utóbbi mellett döntöttünk. Életem egyik legszebb síhete volt, de a legdrágább is.
Az utitársjelöltek minősítését rátok hagyom. Üdvözöl mindenkit, Mathesz
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.