Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szélhámos útitársjelöltek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szélhámos útitársjelöltek
2011.02.17. 11:26
Ez felháborító, viszont nekem gyanús, hogy a két ember ugyanaz. Nagyon sok a hasonlóság a stílusukban, értem itt ezalatt a mondatszerkesztéseiket illetve a cselekedeteiket. Arra, hogy két emberből kettő se szó, se beszéd "lemondja" az utat, szerintem nagyon kicsi az esély. De hogy valaki ezzel szórakozzon! Sajnos sokan nem érzik át a döntésük felelősségét.
Idegenektől csakis az előleg - vagy akár a teljes ár - (hiszen ebben az esetben mindent 4 főre kellett kifizetni)lehet a megoldás.
A schladmingi utunkra én is kerestem útitársakat, volt is jelentkező, de szerencsére időben szóltak, hogy nem tudnak jönni. Ők még abban is partnerek voltak, hogy megpróbáltak maguk helyett keresni másokat. Viszont a szállásadót sem akartam hülyíteni, kb. 1 héttel az utazás előtt lemondtam a szállást. Tőlem egyik helyen sem kértek előleget (két külön szállás volt), de nem tudtam volna megtenni, hogy az utolsó napon mondom le vagy egyszerűen nem szólok, mint ahogy a jelentkezőim sem tették ezt velem.
Mathesz, sajnálom, hogy veled ezt történt, jó kis tanulság volt. "Az utitársjelöltek minősítését rátok hagyom" : BUNKÓ!
--
szabadesés
Előzmény: (mathesz 110615)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.