Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Nassfeld
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Chalet Kammleitn - Karintiai nyaralás - 3 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
brigantin
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Nassfeld
2005.03.30. 18:20
Kezdőként szeretnék egy kis segítséget kérni,mielőtt 30 utazási irodát felhívnék(és az anyagi lehúzásom megkezdődne).Úgy alakultak az anyagi körülményeim, a szabadidőmmel párhuzamosan,hogy mától,úgy másfél két havonta tudnék menni síelni tanulni,nem csak hosszú hétvégére, hanem akár egy két hétre is.Ugye március végét írjuk,a hó elolvad a hóhatár alatti pályákon inkább előbb,mint utóbb,a szezonnak vége gondolom én.De azt is tudom,hogy Ausztriában,Svájcban,Olaszországban vannak "365 napos pályák"Száz szónak is egy a vége.Saját élményeken alapuló konkrét tapasztalatokról szeretnék információt kapni.Ezek közül a 365 napos pályák közül,hol van (kezdő)oktatás,milyen feltételekkel, hova érdemes menni?Tudom,hogy nem olcsó mulatság,de ha kifizetek egy kosár pénzt,azt nem a vakvilágba szeretném, nem beszélve arról,hogy tanulni,gyakorolni szeretnék "jó szájízzel", nem pedig úgy visszajönni a hosszasan leszervezett "garantált minőségű"útról,hogy egyszerűbb lett volna,minden szervezés nélkül gépkocsiba ülni és az első Ausztriai síiskolába beiratkozni.

Minden információt,tanácsot örömmel fogadok.Azt nem szívesen olvasnám,hogy maradjak nyugton decemberig.:-)

Köszönettel:

Brig
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.