Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Boardos kérdések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
exe
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Boardos kérdések
2009.02.26. 14:20
Igen ez számomra is nyilvánvaló volt, egyenlőre még csak pályán megyek vele, de inkább a pályán kívüi őrültködés vonz, a 200-al száguldos vonal semmiképp sem, az ugrándozáshoz még lehet hogy kedvet kapok majd. A költség vetés igazából nem limitált akár 100k-ig is el tudok menni, hammerből ezt a sequence-t ajánlgatják nagyon a 07/08-ast de nekem neutral code-ról meg mahagóni rétegről meséltek meg sandwich carbon cuccokró de ezt a website-on már nem látom majd most betelefonálok. Szerintem nekem ez a motion is megfelelne, de nem tetszik a grafika rajta. És bármilyen szarul hangzik nekem elsősorban jelenleg ez számít, persze ha mar 100 ropit kifizetek akarok is kapni valamit a pénzemért mert 2-3 év múlva már biztos tudom értékelni a külömbséget. Most nagyon örülök a hologrammos kivitelnek de nem szeretném jövőre fogni a fejem hogy mekkora fasz voltam rámtették az elfekvő senkinek sem kellő lapot...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.