Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Boardos kérdések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Boardos kérdések
2009.03.03. 21:09
gyorgyferenc szerintem nem túl nagy a terpeszed. minerel-lel egyet értek! a eliminator jó kemény lap (van bordercross változata is) rendesen élre lehet rakni (kipróbáltam). Ha sodrodsz, vagy nem rakod rendesen élre, vagy rövid neked az a bord (lehet mindkettő!) Én nem vagyok 180 magas, és 163 a lapom hossza. Az APO kötésről nem tudok rosszat mondani!!!!! Volt f2 step-in kötésem, azzal az volt a problémám, hogy kicsit meredekebb lejtőn nehezen tudtam csatolni, s ha tapadós volt a hó, akkor is volt problémám. később volt Flow kötésem (az APO elött) azt nagyon szerettem, ülve nem tudtam felvenni, és nem fért bele a deszka beállított kötéssel a zsákba. Az APO-t fel tudom venni ülve állva kicsire össze lehet hajtani, jobban tart min a Flow. Azért, hogy mondjak hátrányt is, a Step-in-be is és a Flow-ba is be tudtam lépni menet közben, mikor kiszálltam a liftből. Az APO-ba nem tudok. (A lányom tud! Neki is APO-ja van és simán belelép menet közben dehát az ifjúság mindig többre képes!)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.