Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bosznia-Hercegovina: Jahorina

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vale46
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bosznia-Hercegovina: Jahorina
2011.02.16. 19:50
Bizony bővült.

Pasity! Feléd mint rutinos és tapasztalatokkal rendelkező "Jahorináshoz" olyan kérdésem volna, hogy egyébként az utazás előtt mennyivel érdemes szállást foglaltani, hány nappal az utazás előtt van még lehetőség jó áron jó szállást foglalni tapasztalataid szerint? (mondjuk így január vége március eleje közötti időszak vonatkozásában) Mi ugyanis már 2010. november legelején lefoglaltuk a szállást, kitaláltuk, hogy ez jó időpont lehet. Aztán részben szerencsénk volt (főleg ha az eheti eddigi időjárás és hóhelyzetet nézem) részben meg nem volt szerencsénk a hóval. Így utólag okosan már azt mondom, hogy az előző hét jobb lett volna. Az előrejelzések alapján egy 7-10 napos időintervallumot lehet látni, legalábbis olyan mértékben hogy jó vagy rossz idő lesz, a webcamok alapján meg, hogy van normális hó vagy nincs.
(a szálloda tulajdonosát direkt nem kérdeztem, mert az úgyis azt mondta volna, hogy időben kell bla-bla-bla...)

S ha már itt tartunk. A Bjelasnicán voltál-e már, s ha igen mik a tapasztalataid, mondjuk a Jahorinával összevetve. Úgy tudom tavaly év végén új felvonó épült, ott is vannak pályaszállások. A neten talált dolgok alapján nekem az a hely is bejön, de más egy-két fénykép meg videó alapján (főleg amit ideális időben készítenek) értékelni, s más az amikor valaki tapasztaltot ír. Az egykori olimpiai férfi lesiklópálya a maga 3200 méter hosszúságával és több mint 800 méteres szintkülönbségével igen kecsegtetően hangzik.

Köszi előre is a dolgokat.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.