Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bosznia-Hercegovina: Jahorina

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vale46
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bosznia-Hercegovina: Jahorina
2011.02.28. 20:15
Nem szokásom irígykedni, de a képeket látva ezt teszem.
Azon gondolkodom, hogy kell-e nekünk ennyi jót írni erről a helyről, mert még a végén sok-sok honfitársunk útnak indul ide, s felrepítik az árakat... Menjenek csak a nálunk olyan sokak által sztárolt Ausztriába kétszer ennyi összegért, úgyis az a "menő"! (Tőlem mikor kérdezték, hogy hol sieltem, s mondtam az országot, akkor volt aki azt kérdezte csodálkozva, hogy ott vannak hegyek?)

Egyébként azt tervezem a családdal, hogy a március közepén lévő 4 napos ünnepben kimegyünk egy három napra a Jahorinára, amennyiben normális időjárási viszonyok leszenk.(bennünket nagyon megfogott a hely 3 héttel ezelőtt) Azonban anyagi okok miatt, most nem tudunk a Hotel Sanba menni. Úgyhogy kérésem, aki tud pályaszállás panziót, apartmant stb. normális áron, ellátás nélkül, az kérem, hogy írjon nevet, címet, telefonszámot, elérhetőséget. Az idegen nyelv nem probléma a foglalás vonatkozásában, mert van ismerős, aki anyanyelvi szinten tud kommunikálni velük
szükség esetén. (Taormina, Pasity ti emlékeim szerint szoktatok ilyen helyekre menni)
Engem az sem zavar, ha valamelyikőtöknek van ilyen gondolata március közepére, tud szállást, s még lehet társulni.

Előre is köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.