Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tomika
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2008.02.16. 11:31
szia én tavaly voltam chopokon kétszer is.abban 1 et értek h tényleg néha tényleg nagy sorok vannak de nem az elsö buszmegállonál kell kiszálni hanem a másodiknál vagy harmadiknál.ott fele akkora sor mint zahradkyban.hát az árakon azért 1 picit vitáznék .most voltunk murauban ott 3000 ft alatt nem nagyon kajálsz(3dl cola 2.3 euro számold át) meg a hüttében mig itt azért 1300 1500 ft nak megfelelö koronával egészen jol tudsz lakni.azt h tahok a szlovákok én nanyira nem tapasztaltam mi 1 kis panzioban szoktunk megzsállni és ott nagyon kedves a házinéni és 600 koronáért ad reggelit meg vacsorát és ráadásul nagyon kulturált.sztem minden azon mulik csak h tudni kell megválasztani azt h hova fizeted be a szállásodat.amugy meg sztem ausztriában is vannak taplok és 1 aránt kedvese emberek.velünk pl ul a villanyszámlát is kifizetette a házinéni és a takaritásért is felszámolt vagy 10000 et 2 napért.szerintem csak szervezés kérdése az egész . ugyhogy nem kell annyira elkeseredni én is odamegyek idén mivel most én sem engedhetem meg magamnak ausztriát idöhiányban.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.