Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbakancs flex index

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Moncsi
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbakancs flex index
2009.03.04. 11:15
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni bakancs választáshoz. Én 67 kg, 173 cm magas lány vagyok. Sítudásilag haladóba sorolnám magam. Van egy Head XRC 500-as lécem, azzal elég jól érzem magam. Le szeretném cserélni a régi bakimat. Ez egy elég puha bakancs kb. 45-ös flex-e lehet. Nagyon nehézkes a belebújás, sokszor fázik benne a lábam és talán már tudásilag is kinőttem. Próbáltam már Head, Nordica, Atomic bakikat, vannak különbségek, de nagyjából mindegyik kényelmes volt. (Nincs igazi lábhibám.) Milyen flex index-ű bakit ajánlanátok nekem? Én a 70-es körülire tippelnék, de a boltban ahol próbáltam, ott rá akartak beszélni egy Head Dream 10.5 (80/90 flex) akciós bakira. Egy másik helyen egy Nordica Olympia SM 10-re (80/90 flex). Mondván, az én tudásomhoz ez jó lesz! Félek egy kicsit, mert felpróbálva kényelmes, nem nyom sehol, melegnek tűnik, de a keménység csak a pályán derül ki. Mit csináljak?
Sajnos az elsődleges szempontok nálam a kényelem, és melegség. Ez után jöhet a flex.
Válaszokat előre is köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.