Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboard - Most akkor jobb vagy bal láb?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowboard - Most akkor jobb vagy bal láb?
2007.02.27. 12:50
mien bébiliftre gondolsz? tolókaros? vagy megfogós? Nekem a csákányos az nem volt nehéz, elsőre ment vele... Igaz, az előtt már szenvedtem napokat tányérossal- de az se ment igazán. 10/8x kiestem még félút előtt. azóta sem komálom a tányéros lifteket, lehet, hogy ez csak tudatalatti, és nem is nehezebb velük menni :D a bébilift esetében mondjuk a megfogós az egész könnyű, csak elindulni nehéz vele, azt sem boardosoknak találták ki. meg ha bal lábas vagy, és a felvonó jobb oldala visz felfelé, vagy switchben mész fel (jobb láb elől) vagy úgy hogy háttal a felvonónak, a hátad mögött fogod, és mindkettőhöz bravúr kell :D Sztem ha már ott állsz a felvonó előtt, kérj segítséget vkitől, aki elmagyarázza és meg is mutatja. Ált. nekem az a fő baj a csákányossal, ha alatta jég van, de olyan szinten, hogy állni se lehet rajta, hát még szépen lapon csúszni. Az szityó. Én ha csak lehet kerülöm a húzós felvonókat :D ülni mégiscsak kényelmesebb:D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.