Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Térdsérülések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ildikogs
43 élménybeszámolót írt
43
10 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Térdsérülések
2019.02.18. 15:42
Az a kérdés, hogy a térdvédő csak megelőzésre kell a gyenge térdszalag miatt, vagy korábbi térdsérülés miatt korrekció, megtámasztás miatt is. Van a legmezeibb, a "gumis cső", ez nem sokat ér. A komolyabb, formázott, kb. 30-40 cm hosszú, kétoldalt hajlékony műanyag pálcával erősített, térdkalácsnál párnázott térdszorító szerintem ideális megelőzéshez. Ezek gyógyászati segédeszköz boltokban 10-15 eFt / darab áron kaphatóak. A tépőzárral fixálható hasonló árú, van akinek az kényelmesebb. A következő lépcső, amiben lapos, csuklós fém merevítő is van, ezt azért korábbi sérülések miatt szokták használni, ez már inkább 15-20 eFt / darab. Én Ausztriában láttam idősebb nénit a sígatyára kívülről rácsatolt jó masszív fémbetétes térdrögzítővel is síelni, mondjuk én biztos nem vállaltam volna így be már a látvány miatt sem :) Nekem épp most amortizálódott le a jobb térdem, nem is részletezem, mit hozott ki az mri, szakadás, porcleválás stb., de 3 hét után egy jó erős műanyagpálcással tudtam már síelni. Na nem fekete pályán, hanem kéken és világospiroson, de működik a segédeszköz.
Előzmény: (nyugiba 203854)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.