Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

rupertgy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
rupertgy
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
2012.03.18. 08:32
Nézzétek a csodát! Készül a pálya a Flúgosra! http://siarena.hu/webcam.html
rupertgy
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
2012.03.15. 22:55
Vasárnap újra dübörögni fog az Aréna...Flúgos futam:::Reméljük nagyon sok bolond lesz kinn, mi bográcsozunk:)
rupertgy
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
2012.03.15. 22:53
Tavasz van
Előzmény: (gyf 137170)
rupertgy
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
2012.03.07. 18:46
Én, mint az Egyetem boa konstrektora, /lesz aki érti:)/ nyilatkozom, hogy Örök Barátommá fogadom az Eplényi Skiarénát. Nyilatkozatomat az alábbiakban indoklom: Tavaszi szellő lengedezett a hétvégén, csattogtak a metszőollók a kertekben, a 15 celsiusos tavaszban, amikor alias, Iszugy és Kogyulu barátaim megkerestek a következő elképzelhetetlen ötlettel: síeljünk egyet szerdán! Barátaimat elmebetegnek nézve nevettem az ötleten, habár az időjóst nézve tudtam, hogy még lesznek éjszakai mínuszok. A mai reggelig kaján vigyorral az arcomon, nem hittem a csodában! Fórumosok! Osszátok meg mindenkivel, hogy Eplény, túl a 100-dik napi munka után, ismét megcsinálta az 1-es pályát 1 km hosszon, méghozzá olyan kifogástalan minőségben, amit osztrák és francia pályákon mívelnek. Le a kalappal előtted Skiarena! Ez vonatkozik a vezetésre, akiknek gondolom ez a befektetés, már nem térül meg, és a dolgozók, liftkezelők, pincérlányok kedvességére is. A "flúgosok" nevében KÖSZÖNJÜK, KÖSZÖNJÜK,KÖSZÖNJÜK! Apropó! Egy kis tájékoztatást kérnénk, hogy érdemes-e munkát fektetni flúgosfutamos eszközökbe? Üdv Rupi
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.