Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

mintal által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
mintal
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2009.01.19. 22:12
úgy tudom, 14 éves kor alatt kötelező a bukósisak Ausztriában, de én csak úgy viszek diákokat, ha van bukójuk.Felnőttek meg el tudják dönteni, nem az én felelősségem, de mindenkinek ajánlom!!! Én is hordom!
mintal
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2009.01.15. 16:37
kedves 2009!
Már több éve járok ide diákcsoportokkal, és minig minden rendben volt. Nálunk is volt tavaly 3 baleset, de mindegyik saját hibájából következett be, mind maga tehetett róla. Legjobb tanulóterep, ezért megyünk idén is, jan. 24-29-ig 72 fővel!
Nyugodj meg, mindenhol vannak balesetek, csak eddig kisebb feneket kerítenek nekik, a kis "baleseteket" is felturbózzák, mert az a HÍR:(
Üdv. Csaba
mintal
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
Topik: Lachtal
2008.03.17. 12:33
Tegnap előtt (15-én) jöttünk haza, nagyon nagyot sieltünk... Kevés ember, jó pályák, bár a március idusának megfelelő melegfront menetrendszerűen megérkezett, és leolvadt a hó, nagyon latyakos lett 15-én délutánra. Viszont aki még megy, egy meglepő hír: a Monarchiaparkban lévő Jagdhaus a legolcsóbb "Hütte" a pályán, van 6,50-ért napi menü: leves+főkaja+saláta, és ezért az árért annyit eszel, amennyit akarsz. Amikor a sörért fizettünk, akkor szembesültünk azzal, hogy a legolcsóbb, 2,90 egy korsó! Kellemes hely, kellemes kiszolgálással.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.