Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zomi9 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
zomi9
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2010.12.15. 15:27
sziasztok,valakinek tapasztalata a rossignol cobra x leccel?mit kell tudni rola,kezdonek megfelel?
zomi9
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2010.11.13. 14:39
sziasztok ujbol
ha valakinek van tapasztalata a rossignol bakikkal esetleg reszletesebben az exalt x 70-es modellel es hajlando lenne megosztani tapasztalatat eszreveteleit vele kapcsolatosan halasan koszonnem :)).eddig ez tunik szamomra a legkenyelmesebbnek es a tartasa is talan megfelelo lenne(csak a 104 mm -s talpszelessegnek koszonheto vagy azt jelenti hogy ez talal a legjobban a labam formajaval?)velemenyetek szerint maradjak meg mellette?koszonom elore a segitsegeteket!
zomi9
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2010.10.30. 15:37
sziasztok,koszonom szepen tanacsaitokat,ezek szerint a legjobb megoldas egy 70-80 koruli flex ind.-es bakit valasszak,ha megis ragaszkodok ezek kozul valameikre akkor a nordica legyen.szerintem meg keresgelek 1 keveset majd eldontom hogy mi mellett szavazok.majd ha sikerult valasztanom megirom hogy melyik lett vegul.udv.
Előzmény: (zomi9 91788)
zomi9
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2010.10.28. 18:07
sziasztok,en teljesen 'friss'vagyok itt,a situdasom gyakorlatilag=nulla de elhataroztam hogy identol valtozik ez az allapot,ezert beszereztem a szukseges felszereleseket.segitsegre lenne szuksegem,nem tudok donteni milyen sibakancsot vasaroljak magamnak(kizart hasznalt).kb.178 magass vagyok 75kg es 29 eves.3 regebbi tipus kozul vacilalok(arban nagyon megfeleloek) nem tudom melyiket valasszam kozuluk:
1.nordica speedmachine8-ez tunik a legmegfelelobbnek de a 100-as flex index picit soknak tunik szamomra
2.salomon course70-nem ir flex ind.-et
3.salomon elios4-flex indexrol annyit ir hogy soft
Velemenyetek szerint a 3 kozul melyik lenne megfelelo 1 teljesen kezdo tanulonak?elore is koszonom a segitsegeteket!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.