Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

ginii által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2014.12.16. 14:50
Köszönöm a javaslatokat!

Mivel épp GYED-en vagyok a 15 hónapos kisfiammal, az épp elég edzés most. Csupán szeretném kipróbálni, mit bír a térdem, ha egyáltalán elindulok lefelé egy pályán. Jelenleg heti 1x járok a Normafához nordic walkingolni, ami nagyszerűen megy, a térdem bírja a terepezést, illetve a fizikumom is kezd visszajönni. (jobb combom, vádlim rendesen elsorvadt a kényszerpihenő alatt, és a terhesség 1. részében nem ajánlották , hogy hasból emelgessem a gipszet lábam).
Remélem még az idén sikerül lécre állni, és ha nem lesz baj, akkor ezt a hagyományt folytatnám...
Ha valami nem tetszik a térdemnek, akkor meg visszamegyek a Sportkórházba, aztán meglátjuk, mit mondanak.
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2014.12.02. 15:06
Térdszalag szakadás után (tavaly január), műtét nem volt, milyen rögzítőt javasolnátok, ha újra lécre szeretnék állni?
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.03.20. 13:13
Lehet, de sajnos a térdem még a szalagszakadás után a járást is nehézzé teszi számomra, nemhogy a síelést. Mire az meggyógyul, addigra meg már teknősbéka leszek, és le sem hull még talán az első igazi hó, mire megszületik :)
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.03.18. 15:01
Köszönöm a támadók és a védők nevében is. Szóval igen, van az a helyzet, amikor az ember nem tud -bármennyire is szeretne - élni az adott helyzettel. Sajnos a kettős térdszalag szakadásom a síelésben még meglehetősen korlátozna (a járásban is, egyelőre sajnos), és emellett nem is tanácsos terhesen lécre állni. Sajnos a családban rajtunk kívül más nem síel, így ebben az esetben még elajándékozni sem tudom. Szerintem érthető, hogy a következő lépés mellett vagyok kényszerű dönteni. A nyári időszakban babával a pociban a drótkötélpálya, a hegyi kerékpározás, hegymászás szintén nem épp a legmegfelelőbb...Akinek nem tetszik, vessen rám követ, de csak az után, ha neki sem maradt más lehetősége. És valóban, egy ilyen értékű ajándékot én sem kívánnék ingyen odaadni az első jelentkezőnek, ha már megnyertem, de nem ebből kívánok meggazdagodni. Csak van a mérlegnek egy másik oldala is. Fordított esetben én sem fogadnám el ingyen, tegyük hozzá...
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
Topik: Bukovel
2013.03.12. 15:44
Február 28-án megnyertem a februári aktivitás játék fődíját, egy 222 € értékű szállásutalványt 3 nap/2 éj 2 fő részére Ukrajnába, Bukovel síterep közelében lévő O'Shale Wellness Hotelbe. ( http://travelbukovel.hu/szallasok-bukovel-polyanytsya-yablunytsya-yaremche/szall... )
Sajnos a január végi síbalesetem miatt nem tudok elmenni, mivel a térdem még nem jött helyre és mivel közben kiderült, hogy babát várok, így a nyári programokat (rafting, drótkötélpálya, hegymászás)is ki kell hagynom. Azért viszont nem utaznék el, hogy ott csak legyek, és ne csináljak semmit. Akit érdekel, annak szívesen átadom megegyezés szerint az utalványt. Szeptember 30-ig lehet felhasználni és április végéig működnek a sípályák, tehát addig síelni is lehet még. Akit érdekel, az keressen meg privátban és megegyezhetünk. Az utalvány a szállást és a reggelit foglalja magában. Bővebb információk a terepről: http://travelbukovel.hu/
Várom az érdeklődőket!
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.03.11. 15:41
Február 28-án megnyertem a februári aktivitás játék fődíját, egy 222 € értékű szállásutalványt 3 nap/2 éj 2 fő részére Ukrajnába, Bukovel síterep közelében lévő O'Shale Wellness Hotelbe. ( http://travelbukovel.hu/szallasok-bukovel-polyanytsya-yablunytsya-yaremche/szallasok-yaremcheben/ )
Sajnos a január végi síbalesetem miatt nem tudok elmenni, mivel a térdem még nem jött helyre és mivel közben kiderült, hogy babát várok, így a nyári programokat (rafting, drótkötélpálya, hegymászás)is ki kell hagynom. Azért viszont nem utaznék el, hogy ott csak legyek, és ne csináljak semmit. Akit érdekel, annak szívesen átadom megegyezés szerint az utalványt. Szeptember 30-ig lehet felhasználni és április végéig működnek a sípályák, tehát addig síelni is lehet még. Akit érdekel, az keressen meg privátban és megegyezhetünk. Az utalvány a szállást és a reggelit foglalja magában. Bővebb információk a terepről: http://travelbukovel.hu/
Várom az érdeklődőket!
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.02.28. 13:32
Sajnos privátban elkelt közben, bocsánat, de a leveleimet néztem, itt a fórumot nem :(
Ne haragudj!
Gina
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.02.28. 12:58
Kedves Síbarátok!
Január elején nyertem a síterep kereső játékon egy Afflenz Bürgeralm napijegyet. Sajnos január 22-én egy síelés közben kettős térdszalagszakadást szenvedtem, ami miatt a jegyet nem tudom ebben a szezonban felhasználni, párom pedig nélkülem nem akar elmenni, így azt a döntést hoztuk, hogy felajánljuk, aki szeretné ingyen megkaphatja. Bárkinek szívesen odaadom, ha biztosan felhasználja. Átvenni akár személyesen is lehet Budapesten a XI. kerületben, vagy egyeztetünk üzenetben!
Üdv!
Gina
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2012.12.25. 11:35
December 23-án kiugrottunk egy kis bemelegítő síelésre a közeli Mönichkirchenbe. A pályák megfelelő mennyiségű és minőségű hóval voltak ellátva és a hőmérséklet is megfelelő lett volna, de sajnos egész nap -korábban jeges eső, délután inkább eső- esett, így délután 3 óra körül úgy döntöttünk haza,megyünk. A MAriensee-i oldalon a hosszú pályák csábítóak voltak, de délután nagyon buckás, kásás volt a hó minősége. A felvonók jegesek, vízesek voltak, így egy idő után ember már nem élvezte annyira a helyzetet, délután kettő körül már elég jól ,megfogyatkozott a pályán a létszám. A mönichkircheni oldalon a hó minősége megfelelőbb volt.
ginii
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2012.12.05. 13:11
2012. januárjában jártam a Hochötz-ön. A síterep egy családias méretű, (legalább is amikor mi voltunk január 6-tól) de változatos és nagyon jól karbantartott pályákkal rendelkezik. Az Oetz-ből induló 8 személyes kabinos Acherkogelban kb. 12 perc alatt visz fel 820 m-ről 2020 m-re a felső állomáshoz, ami a síterep központi helye. Itt található a Panorama étterem, ahol nem csak az ott vásárolt, hanem a magunkkal hozott elemózsia is elfogyasztható. Az étterem mellől indulnak a sípályák, illetve egy kicsivel lejjebbre visszacsúszva két nagyon széles piros pálya érhető el a 4 személyes felvonóval. A síterep másik része, melyre minden gond nélkül át lehet síelni, kicsit magasabban fekszik, és elég széles pályák találhatók rajta, itt található a fun park is. Az Ochsengarten-i oldalon egy régebbi 4 személyes kabinos felvonó visz vissza a Panorama étteremhez. A központi egység körül vannak a síiskolák, a gyerek oktatópálya, tányéros felvonóval. A síterep különlegessége, hogy minimum 2 napos bérlet vásárlása esetén a közeli Kühtai síterep is használható ugyanazzal a bérlettel. Ide sajnos nem tudtunk elmenni, mivel a hegyi hágót 2-3 napra lezárták, mivel nagyon erős havazás volt éjjelente. A Hochötzre visszatérve még egy infó, a pályák mellett lehetőség van a szűz hóban boardozni, illetve freerideolni is. Összességében pozitív volt a benyomásom. Ja és mivel mi a szomszédos Sautensben szálltunk meg, igénybe vettük a síbuszt, ami oda-vissza szállított bennünket! Bárkinek ajánlom! Január első hetében külön akció van, a 6 év alatti gyerekeket akkor ingyen oktatták például!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.