Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szerencsés A. által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.02.01. 13:34
Egyetértek. A Pólusos fiú tudja a dolgát :) Nekünk sokat segített, és értett is hozzá (amennyire én megítéltem :). Azonkívül "nem sietett sehova", tehát simán mellettem volt több, mint fél órát, amíg próbálgattam a síbakancsokat, és mindent elmagyarázott.
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.31. 16:36
Nem találtam :( De persze ez nem jelenti azt, h nincs síbusz arrafelé.
Lehet, h a kocsi a legegyszerűbb módja az eljutásnak...
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.31. 16:31
Én csak annyit tennék hozzá, h úgy tudom, Szlovákiában nincs autópálya, csak autóút - ezekre viszont szakaszonként valóban matrica kell, amit sajnálatos módon az út mellett található benzinkutaknál nehezen beszerezhető... Már volt rá példa, h blicceltünk, ugyanis képtelenség volt matricát venni....
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.31. 16:17
Hahó,

síbuszt (még) nem találtam, de próbáltam kinézni pár helyi járatot... amivel kb. 1 óra Chopok Liptovsky Ján-tól... Itt vannak az indulási, ill. érkezési idők, de itt párszor át kell szállni, vonta, busz, minden van benne, úgyhogy nem a legjobb útitipp:

http://cp.atlas.sk/
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.30. 16:04
szerintem az lehetett a gondjuk, h bár szerződésük van a házak tulajdonosaikkal, nagyon sokszor előfordul, h nem a limba-n keresztül foglalnak emberek (amit meg is értek, mert egyszerűbb közvetlenül a házaiakkal bizniszelni), és gondolom, ilyen esetben a limba nem látja/nem tudja, h mikor ki száll ott meg... az ő rendszerük azt mutatja, h szabad, kiadják, és aztán kiderül, h mégsem az... persze, ez nem magyarázat arra, h miért nem kommunikálnak egymással...
nekem is sok ismerősöm van, akik limba-n keresztül foglaltak, senkinek szerencsére nem volt gondja, de szinte mindegyik tudott adni névjegykártyát a tulajdonostól, h legközelebb kerüljék ki a "közvetítő irodát", mert akkor egyenesen a tulajdonos zsebébe kerül a pénz....
persze, nem árt, ha az ember beszél szlovákul :) ebben nekem szerencsém van :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.