Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fazzoletto által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (537)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.10.28. 15:20
cool, te látszik nagy burton fan vagy, próbáltál már olyan deszkát, amin ez az új (illetve már nem új, de relatíve) sínes rögzítőrendszer van?
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.10.26. 19:52
bár úgy látom itt erősen kerülendő a konkrét lap ajánlás, de én azért ajánlok neked egy 42-es apo talentet (45-50 körül) csak halkan, nehogy megkövezzenek. ugyanis ez egy gyerek deszka, de nagyon sok pehelysúlyú lány használja, még versenyen is láttam ilyet. nagyon puha, nem lehet vele száguldozni, de a "kisebb ugratók" kipróbálása után ezzel a lappal kényszert éreznél a nagyobb ugratók kipróbálására. másrészt nem tudom, ennyit még rászánnál e.
Előzmény: (HK 122777)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.10.26. 19:39
a lényeg, hogy össze kell próbálni. nekem 36feles lábam van (igen, nem írtam el, ez van :D) és M-es kötéseket használok. burton ez is, unisex, nem true fit csajos, de erősen kétlem, hogy ebbe belemenne egy 42es bakancs :O
Előzmény: (minerel 122843)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.10.26. 19:34
Én nem igazán ajánlom a step-int, bár csak egyszer próbáltam, de nem éreztem, hogy 100 százalékban átvezetné a deszkára az erőt a két pontos rögzítés. ha már lustálkodunk, akkor inkább az APO háttámla felhajtós megoldása :)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.10.24. 17:20
ahogy elnézem, szerintem pont ezek azok az apartmanok, amik után érdeklődtem! tehát neked nem volt itt semmi negatív tapasztalatod? úgy látom disco, pub, étterem és kisbolt is akad 1800on... nagyon gondolkodunk, hogy bevállaljuk e
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.10.23. 18:50
csak risoulban jártam, de az hatalmas volt, a leggyönyörűbb sífalu (az igazán picikéket leszámítva), változatos pályák, bár nem a leghiperszuperebb 1000 fős 100km/h-val száguldó kabinosoké a terep, de megvan ennak is a varázsa. varsba át kell menni rögtön reggel! mi anno utolsó nap kifogtunk egy egész éjszakás masszív havazást, reggelre csillapodott, a felvonóknál ki volt írva, hogy csak az menjen fel, aki tud freerideolni... mi úgy értelmeztük, hogy az is, aki szeretne megtanulni :D felmentünk, pálya sehol, követtük lefelé a hóágyú oszlopokat. ezzel is bevéste magát a szívembe :)
Előzmény: (- Marky - 122460)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.10.23. 18:07
az 1800as apartmanokkal van valakinek tapasztalata? (ezek a neige et mer les ecrins apartmanok) meglepően jó áron kínálják most oda az utakat, van ennek valami kifejezett oka azon túl, hogy messzebb vannak a falu centrumától és kevésbé hangulatos a falunak azon része? nincsenek túl nagy igényeink, de azért jó volna tudni, hogy számítsunk e valami kellemetlen meglepetésre, vagy inkább megelőzendő fizessünk egy 50euróval többet, ha már ott vagyunk
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.03.26. 22:06
bikini volt előírva, szóval annyira mégse volt merész. (és volt alatta egy sportmelltartó is ;)) azért valaki csak lefotózhatott volna nem esés és száradás közben is, tudom, hogy az sokkal izgalmasabb, de most tök rossz kedvem lett, hogy én tűnök a legbénábbnak a képek alapján, pedig végigcsúsztam :((((
Előzmény: (minerel 116420)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.03.26. 19:40
volt. családias volt a hangulat, a levegő 30, a víz 28 fokos, szerintem szuper volt :D én nagyon jól éreztem magam, a medencét is sikerült átcsúsznom. másodjára. elég kellemetlen élményben volt így részem :D
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.03.20. 16:28
lesz snowboardos szezonzáró ökörködés valamelyik nap? már olyan tavasz van, hogy csicseregnek a madarak :)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.03.14. 18:10
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy a ragasztó esetleg oldhatja a habot :) még jó, hogy kérdeztem, mielőtt nekiestem volna.
Bélapó, ez a megoldás jónak tűnik, meg fogom próbálni így!
Előzmény: (Bélapó 115085)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.03.13. 22:57
egy jó wax amúgy csodákra képes. először mentem rá a nagy ugratóra, onnan indulva, ahonnan a srácok és kezdésnek túlszálltam majd az egész érkezőt, annyival több volt a sebesség, csak azért, mert az én deszkám frissen volt waxolva "meleg hóra".
amúgy optimisták, még akár 2 hetet is jósolnak, de ha jövő hétvégéig kibírja valamennyire a hó, akkor már több mint boldog leszek :)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.03.13. 14:18
Van egy RED sisakom, imádom, 5 éves, de igazából csak elvétve volt használva, viszont most észrevettem, hogy a hab lötyög kicsit a műanyagban, na jó nagyon (gondolom kicsit összeesett, összébb száradt az évek alatt) Emiatt nem annyira stabil a fejemen, de ugye rögzítve van áll alatt (a hab jól illeszkedik, a héj meg rögzítve van) Szerintetek ez a biztonság rovására megy?
Az elv ugye az, hogy az ütés 1 pontnyi erejét szétosztja az egész fejre, ehhez nem kell olyan szoros kontakt a héj meg a hab között, de mégse vagyok benne biztos, hogy 100%ban azt a biztonságot nyújtja, amit elvárok... a másik ötletem a pillanatragasztós megoldás, bár egy erős ütésnél, mikor a fejem egy kis oldalirányú löketet is ad a hab felé attól félek ugyanúgy semmit nem érne a ragasztó.
Vélemény?
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.03.11. 21:09
ismét egy csodálatos nap a síparkban. egész nap lehetett pörögni, semmi sorbanállás, minimum 15 fok volt, ragyogóan sütött a nap. a hó persze nem úgy csúszott, mint a kifagyott kemény hó, szezonvége hangulat volt, még azt is megkockáztatom, hogy gleccser fíling :) megéri egy szezonzárót csúszni itt, nagyon hangulatos pólóban :)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.03.02. 08:01
hétköznap lehet pörögni, alig szoktak lenni a pályán. este lesz kivételesen esti sízés is, azon talán többen lesznek,(munka utáni síelés,) de ha még nem vagytok fáradtak érdemes kipróbálni, mert az is nagyon hangulatos! a pályák jelenleg nagyon jók, minden adott egy jó síeléshez :) a pálya fél 10től van nyitva, akkor érkeztek, mikor jól esik, tömegre nem kell számítani
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.02.28. 23:14
milyen jó, hogy szezon végén felhoztátok ezt a témát, sok az érdeklődő (és köztük én is! :P)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.02.26. 19:07
https://sielok.hu/fotoalbum/800182/galeria/

tettem fel 1-2 képet kedvcsinálónak- valószínűleg már csak a következő szezonra csinál kedvet, mert aki még megy, annak is már foglalt helye van
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.02.20. 10:29
a hétvége folyamán elkezdtél lopni a snowboardokat! 2 szettet elloptak pénteken, ezek szerint egyet szombaton (reménykedjünk, hogy tényleg csak lecsúszott, bár akkor rögtön vissza szokták hozni) illetve egyiket sikertelenül megpróbáltak, de azt a tulajdonosa észrevette és visszaszerezte a parkolóban. VIGYÁZZATOK NAGYON A DESZKÁITOKRA! ne hagyjátok teljesen őrizetlenül! még mindig nem nőttük ki úgy látszik, hogy a magyaroknak ragadós a marka :/
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.02.19. 20:15
na a mai napom hibátlan volt!
a pálya állapota a körülményekhez képest perfekt! sajnos erősen olvadt, emiatt kásásodott, ami pl versenyen megnehezítette a srácok dolgát az ugratóra történő rágyorsulásban (én meg halkan örültem, hogy megvan az alibi, hogy miért nem nagy sebességgel engedem rá)
ezúttal nem ment senki a sor elejére, nem volt ebből vita. azt tapasztaltam, hogy a snowboardosok inkább mentek párosával mint a síelők! nem volt túl nagy sor, de még ez is csökkenthető lett volna, ha a felvonókezelők noszogatják a síelőket is erre!
meleg volt, lehetett pulcsiban csúszni (bár én -10fokig biztos, hogy nem kabátozok :D) néha erőtlenül sütögetett a nap is.
a park viszont messze több mint tökéletes! elképesztő, hogy mit hoztak össze. nyilván bele lehet kötni, ha valaki nagyon akar, de én nem tudok, nem is akarok. respect
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.02.16. 13:25
bár nem nekem szólt a kérdés, de én is a les balcons du soleilben voltam, szóval tudok válaszolni:
a franciaágy az egy ilyen kinyitós széthajtogatós történet, tehát egy ágy az egész, egy szintben és nem olyan, amit ki lehet húzni és az alja lejjebb van.
a nappali meg (mondjuk mi 8 fősben voltunk, de az teljesen ugyanolyan, mint a 6os, csak van egy plusz folyosó és szoba) nem volt túl tágas, bár a 6 fősben kisebb az asztal, ha azt belekalkulálom, akkor végülis kényelmes méretű összecsukott ágy mellett. azért 50 fős állófogadást nem fogsz tudni ott tartani :) én nem emlékszem már risoulban hol voltunk, de ott tuti kisebb volt az egész!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.