Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

franci252 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (163)Időben csökkenő Időben csökkenő
franci252
164 élménybeszámolót írt
164
13 éve tag
2011.02.28. 11:24
Kedves kokkus!
A 112347 sz. tauplitzi info kérés neked szólt ugyan, de mástól is szívesen vennék használható adatokat.
Köszönöm.--
franc+
franci252
164 élménybeszámolót írt
164
13 éve tag
2011.02.26. 15:33
Hi! Bocs, h itt az Eplényen..., de Tauplitz-ba készülök márc. 15-e környéki szezonzáró síelésre. Elárulnád, h ott mi az útálat tárgyra? Egyéb praktikus info v. jótanács?
Ha volnál szíves...
Köszönöm.--
franc+
Előzmény: (kokkus 112247)
franci252
164 élménybeszámolót írt
164
13 éve tag
2011.02.26. 15:11
Azért jöttem "ide", mert ma csak úgy bepillantottam a Fórum oldalra, éa kis híján kifeküdtem ezen a Holle-anyázáson. Sztem hagyjuk abba "itt" is az öko-gasztrózást, és inkább síeljünk. Én tegnap voltam először az eplényi pályán és nagyon kellemes síélményben volt részem, ideális hó-és időjárási viszonyok közepette.
Említhetnék hiányosságokat is, de minek, amikor egészében elégedett voltam, és jól éreztem magamat. Sőt, még a Verőköltő Bodobáccsal is találkoztam fenn a hegyen, pedig már évek óta nem láttam... Azért a pályákat a megfelelő színekkel eurostandard módon kitáblázhatnák, ahogyan illik. Igazán nem lenne nagy beruházás, inkább 1 kis figyelmesség. Jó síelést minden ide/oda látogatónak. Remélem még néhány 7ig tart a szezon! --
franc+
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.