Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Lungau régió: Fanningberg, Grosseck-Speiereck topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bello
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2011.01.03. 16:36
Szia, Fanningberg szerintem is jó választás, kellemesek a pályák, gyors a lift, nincs tömeg. Pár napja voltunk ott, akkor a hó is a legjobb volt a környéken. Szerintem Mariapfarrban érdemes megszállni, az van legközelebb.

Én már többször is találtam itt jó szállást:

http://www.sonnengarantie.at/en/
Előzmény: (lordus 101534)
pálinkás
408 élménybeszámolót írt
408
17 éve tag
2011.01.03. 14:01
Szia, mi Lungau régióban egy idős házaspárnál szoktunk lakni, Mariapfarrban, éppen a fanningbergi bekötőúttal szemben. Ez egy tanyaház nagy istállóval és a tetőtérben egy kétszobás apartmannal, ahol 4+1 ágy van, szobánként egy-egy zuhanyzós fürdőszoba és nagyon jól felszerelt konyha-étkező. Innen Fanningberg 4 kilométer, Katschi 13 km, Grosseck 7km, OT 20 km. Reggelit nem adnak, de a pék, ha kértek, házhoz hoz friss pékárut reggel 6-kor. Az ár 20 Euro/fő.
Rosa néninek hívják a gazdasszonyt, nem e-mailezik és csak németül beszél. Nagyon jó fej, jó humorú néni.

Ha ezekkel a paraméterekkel érdekel, privátban megadom a számát.

Fanningberg egyébként kiváló gyerekeknek és kezdőknek, hosszú lankás pályák is vannak.

Hajrá!
Előzmény: (lordus 101534)
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2011.01.03. 13:21
szia!

köszi a gyors választ! :)
mindjárt nézem a szállást, nem baj, ha nem pályaszállás, sőt, inkább jó, mert szívesen autókázok, és jobban érzem magam egy faluban este :)
És nem utolsó szempont az ár sem!

esetleg szánkózási lehetőségről tudsz valamit? a kislány síelt már, de ülve jobban szeret csúszni :)

köszi!!!
Előzmény: (mitro 101538)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.01.03. 11:58
Tavaly mi Mauterndorfban, a Hotel Stegmühlhofban szálltunk meg. Ugyan nem pályaszállás, de mindegyik terep könnyen elérhető volt. Azt hiszem, Fanninberg volt a legközelebb. Nézd meg a honlapját ill. én is töltöttem fel néhány képet.

szabadesés
Előzmény: (lordus 101534)
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2011.01.03. 11:26
sziasztok!
Kiszemeltük Fanningberget, január végére, 5-6 napra.
4 felnőtt+1 4 éves kislány részére tud valaki valami jó szálláslehetőséget mondani? 20-30 km autókázás nem gond!
Egyéb kérdésem: szánkózási lehetőség van itt a kislánynak?
Illetve térdszalag szakadást szenvedett barátnőmnek vannak itt igencsak önbizalomnövelő, mondhatni zöld-halványkék pályák? :)
előre is köszi a segítséget!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.