Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tátralomnic topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
petymeg
52 élménybeszámolót írt
52
14 éve tag
2011.03.01. 10:16
meg tudom erősíteni, tényleg nagyon jó volt az idő is (csodálatos napsütés) és a pálya is. a kabinossal a bénázás idegesítő volt, majdnem fent maradt miatta egy táskánk:-(
a végéig maradtunk, negyed ötig akkorra, már nagyon össze volt túrva a piros rész a sok oldalazgatás miatt.

én felmerészkedtem a legtetejére is, de nekem kínszenvedés volt onnan leevickélni, tényleg meredek, de nagyon. fel is buktam egy buckában utána 50 méter hason...

remélem két hét múlva hétvégén is jók lesznek mind a hó-, mind a pályaviszonyok, mert vissza szeretnék menni egy szezonzáró csúszásra.
Előzmény: (attila.s 112400)
attila.s
12 élménybeszámolót írt
12
13 éve tag
2011.02.26. 21:40
Ma szombaton (02.26) voltunk Tátralomnicon, isteni idő volt, a pálya is csodálatos volt, a piros tetejétől sieltünk, vagy néha csak a kék tetejétől. Sajna a 4 személyes buborékkal voltak gondok, először a sot túrista, akik a 2600os csúcsra mentek elég nagy torlódást okoztak,de ilyenkor továbbcsúsztunk a 6os beülőshöz. Délután meg többször leállt 5-10 percekre, de hátha ezt orvosolják. Vagy hétköznap érdemes menni,vagy kompromisszumot kell kötni,hogy ha torlódás van a buboréknál, akkor irány a 6os beülős.

A piros középső része jegesedett kicsit,meg buckásodott,de jól meg lehet birkózni vele, nem gáz ;)

A parkoló ingyenes, nehogy fizessen valaki, a parkoló egymástól eltérő,lépcsős elrendezésű,jó közel a felvonók aljához.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.