Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fetzer Robi
146 élménybeszámolót írt
146
13 éve tag
2011.03.02. 19:22
A 175 centimhez 153-as deszkám van, de egy kicsit kicsinek érzem, ráadásul a magasságomhoz sokat hozzáad a nyakam hossza is, így én is azt mondom, a 148-as rövid lesz, főleg akkor, ha nem csak a tanulás időszakában akarják használni (arra még jó is lenne a rövidebb, de utána gyorsan kevés lesz).

Arra azért kíváncsi lennék, milyen leosztásban fogja használni a csapat az egy darab deszkát, ha esetleg egyszerre mennek boardozni! A pályát még csak-csak meg lehet beszélni, de ha éjszaka esik 40 centi friss, finom szűzhó...! :-)
Előzmény: (vau 113126)
vau
81 élménybeszámolót írt
81
13 éve tag
2011.03.02. 12:08
Mindig bajban vagyok, ha kezdő kér deszkavásárlási tanácsot. Igazából mint csak indító vélemény szólnék bele, majd a többiek remélem finomítják a képet.

A Crazy Creek nem egy ismert márka, gyorsan rákeresve a neten inkább tanácstalanságot találtam. A kötésről jóval több infó kéne, mert nem mindegy hogy milyen. A deszkánál minimum egy középszélesség adat jól jönne. Szerintem a 148 cm kicsi lesz, vagy határeset, érdemes megnézni a http://www.snowboardlengthcalculator.com/ oldalon az ajánlott méreteket.
A többen használnák esetén a lábméret is kérdéses, azaz a bakancsot is tudják-e cserélni.
A keresztszalag műtét ilyen szempontból nem fontos infó, viszont a testsúly és a lábméret inkább.

Kezdőnek igazából majdnem mindegy a deszka minősége, bár kérdés, hogy mennyire hosszútávú a dolog. Az is igaz, hogy ebből a deszkából kicsi buktával szinte bármikor ki lehet szállni, ha nem tetszik.
Előzmény: (AAron 113091)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.03.02. 09:15
Tisztelt Mindenki!

Egy barátom kérdését tolmácsolom!
Emberünk nem tud snowboardozni, 170 cm magas, volt egy keresztszallag műtétje 3 évvel ezelött. A családban többen is ilyen magasak, tehát többen is használnák a szettet. A vételár beleférne a büdzsébe, bérelni nem szeretne.
Ezt venné meg, ha Ti si ajánljátok :
http://www.snowboard.hu/apro/cc_ultimate_snowboard_es_kotes_N7H/

Ha bármi infó kell még a tanácsadáshoz, azt megpróbálom gyorsan megszerezni.

Köszönettel
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.