Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Flow kötés tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.03.12. 16:13
Közben megnéztem a flow kötéseket is és a quattro-t freestyle és parkra ajánlják az M9-et freeride, freestyle.

Mérettáblázat:
Előzmény: (zsolti780 114943)
5.jpg
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.03.12. 16:00
Mindegyik jó kötés de én inkább flow párti vagyok.
Az APO-ba a két különálló pánt miatt nem biztos, hogy menetből be tudod dugni a lábad de ezt legfeljebb majd megcáfolják az azt használók. A flow hátrány volt régebben a túl merev sipka és hogy nem lehetett utánahúzni a pántokat mint az APO-n. A mostani szériánál mind a két "hibát" kiküszöbölték. Racsnisak a pántok és el van vékonyítva a sipka is a pántok közt ami kényelmesebb lett, jobban állítható és megőrizte a könnyű belebújást. Szerintem az Apo is összekötötte volna rég a pántjait ha nem lenne levédve a technológia.
A régi kötés nem lehet megmenteni? Azért egy csat mégsem 40 guriga vagy csak egy jó indok, hogy újat vehess:-D
Első pánt csattal pl. van nekem is ha az ment szét.
Előzmény: (zsolti780 114943)
zsolti780
47 élménybeszámolót írt
47
13 éve tag
2011.03.12. 15:15
Nekem az Atomic kötésemen a csat most törött el,szóval vásárlás elött állok az alábbi jelöltekkel.
- 10/11 Flow Quattro-SE
- 09/10 Flow M 9
- APO Dual Entry System Team Black Yellow 09/10

Segítsetek. Amit tudtam már elolvastam mindegyikről, néhol azt írják az apo tovább fejlesztette a flow-t és kiküszöbölte annak hibáit, akkor viszont nem értem az írásokat hogy menetközbeni becstoláshoz,felvonóból kiszállás utáni csatoláshoz inkább a Flow. Úgy vettem észre hogy az apo-nak a sarkánál is szét nyílik a kötés és amikor felcsapom a támlát ráhúzza kicsit a csatot is.
Továbbá nem értem miért kellene megállni az apo-hoz?
Valamint a bakim 43-as L-XL kötés kell?
Help me....
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.