Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.11.16. 09:17
szerintem baromira túlmisztifikálod a kérdést, kíváncsi vagyok, hogy te mennyire érzel különbséget azonos puhaságú rockeres és nem rockeres, illetve nem rockeres de különböző keménységű nem csúcskategóriás-száguldó lapok között. mert az elméletet látom szépen megtanultad, az ötös! (leszámítva talán azt, hogy egy directional lapot sose trükközére találnak ki)
Előzmény: (golo 124163)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2011.11.16. 08:04
Egy kis keresgélés után ezeket az infókat találtam erről a lapról:

Shape:
directional tapered
Flex:
soft (3 out of 10 on Technine's scale)
Camber:
EZ V Rocker
Sidewalls:
Slantwall
Effective Edge:
[154 cm ] 1200 mm
Waist Width:
[154 cm ] 250 mm
Sidecut Radius:
[154 cm ] 7.66 m
Stance Width:
[154 cm] 53 cm
Stance Setback:
2.5 cm
Core:
Fly
Base:
extruded

Szerintem hamarosan rövid és puha lehet Neked. Mivel rockeres (lásd kép), emiatt kemény havon, pályán, nagy sebességnél nem tart meg annyira, mint egy hagyományos, camberes board.

Coolman: Trükközni tényleg jó.
Előzmény: (Shepi 124160)
EZ V Rocker
Shepi
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2011.11.16. 02:07
Sziasztok! Snowboard vásárlás előtt állok és a véleményeteket szeretném kérni!

4 szezont snowboardoztam eddig, kezdésnek egy hervises limited 4 you szettel, amit mára úgy érzek ideje lecserélni...

178 cm vagyok, 41-es lábbal, 73 kiló. Leginkább pályára lesz a board, még sosem ugráltam meg ilyesmi, idén talán kipróbálnám azt is.

Én erre a lapra gondoltam,154es méretben, nem tudom mi a véleményetek magáról a deszkáról, és arról, hogy nekem megfelelne e. Esetleg hasonló árkategóriában ajánlanátok valami mást? Köszi, ha segítetek! :)

http://skiing.hu/shop/snowboard-felszereles/deszkak/burton-twc-standard-sb-lap-10
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.