Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sátoraljaújhely topikból

ÜZENETEK (13)Időben csökkenő Időben csökkenő
scs001
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2012.01.15. 20:34
Huligan !

Ha a SnowShow-ra gondoltál, akkor arról valóban tudunk, ha jól sejtem email-t is váltott a kollégám veled, csak a mellékelt plakáton nem jelenítettétek meg, hogy az Boda Pál emlékverseny lesz, ezért csodálkoztam. Így már teljesen egyértelmű ! Szerintem tíznél több gyereket fogunk nevezni, bár ahogy látom a legjobbjainkat nem nevezhetjük, mert szerepelnek az Alpesi Rangsorban, előfutónak remélem leengeditek majd őket ! Ha valamiben tudunk segíteni, jelezzétek nekünk !

Pásztory Gábor ! Korrekt véleményed van, de szerintem a hölgy már nagy ívben tesz a topic-ra, elmondta a tutit és tovaszállt....
Előzmény: (huligan 130797)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.01.15. 19:55
Nagyon-nagyon jó hír! Remélem minden rendben lesz a technikával! Eredményes be havazást és problémamentes ratrakolást kívánok!
Előzmény: (scs001 130790)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.01.15. 19:54
Versenykiírás:

Verseny megnevezése: I. Boda Pál Kupa
Verseny típusa: amatőr gyermek síverseny
Rendező: Talpon Síelők Sportegyesület és a Sátoraljaújhelyi Síiskola
Időpont: 2012.02.04. (szombat) 13:00
Versenynem: egyfutamos óriás-műlesiklás
A verseny fővédnöke: Szamosvölgyi Péter és Homonnai Nándor
Nevezési díj: a versenyen bárki elindulhat, akinek van érvényes tombola szelvénye
A versenyt bármely gyermek tudja teljesíteni, aki már kicsit is tud síelni, elsődleges célunk, hogy mindenki jól érezze magát
A gyerekversenyt 2006 és 1996 között születettek közt hirdetjük meg, értékelés korosztályonként és nemenként, az alábbiak szerint:
2007-06 Mini I. fiú
Mini I. lány
2005-04 Mini II. fiú
Mini II. lány
2003-02 Gyermek I. fiú
Gyermek I. lány
2001-00 Gyermek II. fiú
Gyermek II. lány
1999-98 Serdülő I. lány
Serdülő I. fiú
1997-96 Serdülő II. fiú
Serdülő II. lány

Az első helyezett kupát, a második és harmadik helyezett érmet kap, ezek mellett minden induló oklevél formájában elismerésében részesül.

A versenyen részt vehet minden gyermek, kivéve:
- akik szerepelnek a Magyar Sí Szövetség 20010/11. évi alpesi rangsorában
- a 2010/11. évi Magyar Kupa versenysorozat első három (nem amatőr) helyezettjei.



MINDEN GYERMEKET SZERETETTEL VÁRUNK!

http://www.talponsielok.hu/snowshow/b1.html

További információt tudsz majd kapni Takács Norbitól.

Tudom kicsit el vagyunk késve és a marketing sem az erősségünk, de későn jött az ötlet és rövid a takaró...:)
Előzmény: (scs001 130790)
scs001
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2012.01.15. 18:45
Örömmel tudatom mindenkivel, hogy ma 17 óra után az összes hóagyút beindította a kalandpark személyzete, -4, -5 fok van, nem szeretném elkiabálni, de idáig információim szerint tökéletesen működik a technika. Az információ tuti, a kalandpark vezető asszonyától kaptam, amit a kezelő személyzet is megerősített !!! Úgy tűnik a jövő hét végén már a teljes hosszában behóágyúzott 2-es pálya és a vadonatúj tanulópálya is a közönség rendelkezésére fog állni. Gyertek minél többen !

Huligán ! Természetesen minden gyerekünket és versenyzőnket benevezzük a Boda Pál Kupára, bár megmondom őszintén sokat nem tudok róla, ha közölnél ezzel kapcsolatban valami plusz infót azt megköszönném !!!
Előzmény: (huligan 130665)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.01.14. 20:06
Sok esetben nem az a lényeg, hogy mit mond hanem az, hogy ki mondja !! Magam részéről azok írásából egy szót sem hiszek el akik frissen regisztrálnak és egyből valamit lehúznak. Most komolyan képes azért tökörészni a regisztrációval, hogy egy abszolút szubjektív ( rossz esetben erősen csúsztatott) fikázást leírjon és utána soha nem is látogatja a lapot ? No ezért érdemes keverni azt a képlékeny anyagot :(
Csak a jó emberekkel történnek jó dolgok !!
Előzmény: (scs001 130662)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.01.14. 16:26
"Huligánnak és a többieknek egy kis infó: holnap (azaz 15-én, vasárnap) kezdődik a 2-es pálya hóágyúzása, ha a sors is úgy akarja, akkor jövő hét végén már teljes hosszban kinyit a 2-es pálya és a tanuló pálya is, tehát megkezdődik itt a havas síszezon végre-valahára!"

Ennek nagyon-nagyon örülünk! Hajrá! Remélem sok gyereketek nevez majd a Boda Pál Kupára!
Előzmény: (scs001 130662)
scs001
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2012.01.14. 15:28
Kedves nici0909 !

Úgy látom azért regisztráltál be, hogy leírhasd a lesújtó véleményedet, nos én meg azért, hogy válaszolhassak rá !

A kalandpark honlapján a sípályánál és a libegőnél jelzik, hogy hétköznapokon, csak 10 fő felett indítják a libegőt és a felvonót. Esetleg érdemes lett volna indulás előtt informálódni!
A műanyag pályáról: ezen a fórumon is leírták előttem sokan, hogy kemény, jeges, kifagyott hóra hasonlít, ami valóban eléggé nehéz műfaj, és nem is igazán hódeszkásoknak készült. De én láttam már rajta jó pár embert board-ozni, és nem a fenekükön, hanem a deszkán( vagy ami ilyen felületen kívánatos: a deszka ÉLÉN !!!) Ergo: lehet rajta deszkával is menni, csak tudni kell hozzá a megfelelő szinten board-ozni A piros jeledből kiindulva neked kellett volna tudni rajta menni ....

Mielőtt nekem esnél, hogy nincs összehasonlítási alapom, közlöm veled, ha már Szlovákiát szóba hoztad, hogy Szlovákia ÖSSZES JELENTŐS ÉS NAGY SÍTEREPÉN síeltem már az elmúlt több, mint 30 évben, amióta sízek ! A helyi versenycsapat vezetője vagyok, minden hétvégén a Neveplaston edzenek a gyerekeink, iskolázásra kitűnően megfelel, szlalom pályát
szoktunk rajta tűzni és a 6 éves fiam és vele egykorú társai is szépen mennek benne ! Nem mondom, hogy nem jobb havon, mert az természetesen sokkal jobb, de ha ez van nekünk, akkor ezen sielünk ! Ha gondolod és legközelebb erre jársz szívesen megmutatjuk, hogy hogyan kell rajta sielni, de akár boardozni is ! ( Egyébként most is onnan jövök, edzést tartottunk és egész jól fel lehetett menni autóval a hegyre az úton. Már annak aki tud vezetni....) Ezzel nem akartalak megbántani, de az kissé szíven ütött, hogy mindenkit le fogsz róla beszélni ! A sípályák csak részei a kalandparknak, nem azonos vele ! Hozzá tartozik a 4 fokozatú kalandpálya, Kelet_közép Európa leghosszabb téli-nyári bobpályája, amit naponta több ezren próbálnak ki amióta megnyitott, úgyhogy ha lebeszélsz embereket róla, akkor legalább tudjad, hogy miről beszéled le őket ! na erről ennyit !

Huligánnak és a többieknek egy kis infó: holnap (azaz 15-én, vasárnap) kezdődik a 2-es pálya hóágyúzása, ha a sors is úgy akarja, akkor jövő hét végén már teljes hosszban kinyit a 2-es pálya és a tanuló pálya is, tehát megkezdődik itt a havas síszezon végre-valahára ! Ha bárkinek kérdése van, nyugodtan forduljon hozzám, amire tudok, válaszolok itt a topikban !
Előzmény: (AAron 130198)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.01.11. 12:19
Nagyon jól néz ki! Akkor pontosítok: a kontinens második legnagyobb!
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.01.11. 09:49
"Kérdezz meg egy franciát, hogy a kontinenshez tartozik-e? :-)"

Kérdezz meg egy magyart :)

Pont Rezsőnek

-------------
Idén is Ti jelölitek a DunaMaratont ?
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2012.01.11. 09:35
"kontinens legnagyobb szabadtéri 365 napos (igen is profi) sípályája"

Egy kicsit szerényebben (a pálya érdemeit nem csökkentve)!
Pl.: Franciaországban (Noeux les Mines) is láttunk igen kiváló műanyag pályát. De ez csak *egy példa*!

Kérdezz meg egy franciát, hogy a kontinenshez tartozik-e? :-)
Előzmény: (huligan 130206)
20070519-164921.jpg
20070519-163728.jpg
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.01.10. 23:21
A Nagymenőknek szerintem van összehasonlítási alapjuk és realitásuk is! Amit írtak pont ezért írták! Itt van Magyarországon a kontinens legnagyobb szabadtéri 365 napos (igen is profi) sípályája. Csodák nincsenek csak csodálkozó emberek. A műanyag nem 100%-ban hó. Ha visszaolvastál volna a fórumban, sokan leírták, hogy kifagyott pályához hasonlítható. Szerintem rengeteg beszámoló született ezen a fórumon ahhoz, hogy ha valaki rendszeres olvasója ne érje csalódás! Én mindenkinek ajánlom, persze csak akkor ha nem azt hiszi, hogy az Alpokban/Tátrában van. Ez a Zempléni-hegység 5-600 méteres "csúcsokkal", enyhe téllel és lelkes sífanokkal. Többször mondtam már, hogy nem egy Kitzsteinhorn, de legalább a miénk!
Előzmény: (nici0909 130197)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.01.10. 23:03
"Kedves Nagymenők menjetek csak,én maradok Szlovákiánál,szerintem nincs összehasonlítási alapotok!!!

:-)

priceless
Előzmény: (nici0909 130197)
nici0909
2 élménybeszámolót írt
2
12 éve tag
2012.01.10. 23:00
Kedves Nagymenők menjetek csak,én maradok Szlovákiánál,szerintem nincs összehasonlítási alapotok!!!A tudásommal tisztában vagyok,nem hiszti,hanem egy kellemetlen pokoli élmény egy kaland tanyán.Kedves másik hozzászóló!Hó nem sok minden,mondhatni semmi nem volt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.