Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
morzsa82
96 élménybeszámolót írt
96
13 éve tag
2012.01.28. 13:28
Hú ez igazán szuper! Sok hó!!! Ez a kocsma nagyon érdekelne! A nevét esetleg nem tudod?
Előzmény: (Bélapó 132257)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2012.01.28. 08:38
Nekem szívem csücske! Én sokadszor vagyok itt, a kutyámat ismerősként üdvözlik (a buszon külön helye van a sofőr mellett). A pályarendszer elég nagy a-hoz, hogy egy profi is tudja élvezni egy hétig.A pályákat kétnaponként tartják karban ill egy részét naponta. Ha kiismered, minden délelőtt friss pályán tudsz csúszni! Péntek szombat vasárnap viszonylag nagy a tömeg, a többi napokon szinte üresek a pályák. Felhívom a figyelmet!!!! 1600-on van egy magyar üzemeltetésű kocsma (az úton felfelé különálló épület) Lényegesen olcsóbb, mint a többi, beszélnek magyarul és minden kívánságodat teljesítik van francia-konyha, fondű, meg mifene, de ha kéred csinálnak magyar kaját is!! és a csapot sörük kitűnő és olcsóbb, mint máshol! Ez nem reklám, tájékoztatás!!!!
csababarca
25 élménybeszámolót írt
25
12 éve tag
2012.01.27. 20:06
Igen, a jó idő fontos lenne...bár havazásban még elviselem a síelést,esőben viszont nem szeretek.
Egyébként milyenek a tapasztalatok? jó a síterep? könnyen kiismerhető,átlátható a pályarendszer?
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.