Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc javítás topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
epc
28 élménybeszámolót írt
28
19 éve tag
2012.02.04. 00:14
Szia!
Szerintem két komponenses ragasztó tutira odaköti!
Pl. Partsmaster ragasztók nagyon jók!
Üdv!
Előzmény: (blint63 133194)
blint63
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2012.02.03. 23:58
Itt van szegényke (Progressor 9+; 09/10):
https://sielok.hu/fotoalbum/519185/kep/1/

A képeket aznap csináltam hazaéréskor, mikor a második is leesett.
A jobboldali jött le még múlt évben, annak az alsó karimája szétrepedt és csak a teteje és az eleje repült le, így meghagytam, hátha véd még valamit. A balos esett le aznap délután, a két kis csavar mellett repedt el közvetlenül és szállt el az egész (egy buckán ugrattam át, előtte nem láttam rajta semmit a liften).
Nap végén a lécen lévő csonkot minimálisra fűrészeltem, hogy ne akadjon be dőlés közben, ill. a csavart a helyén hagytam, hogy ne kezdjen rozsdásodni.

Még annyi, hogy csapatni csapatok, de vigyázok a lécre, pályán kívülre nem nagyon megyek vele, nem vágom neki a jegykezelőnek, stb.

Az viszont most tűnt csak fel, mikor referenciaképek után kutattam, hogy azokon egyáltalán nincs ilyen patkó, a promóképeken is anélkül szerepel. Másrészt viszont szerintem igenis kell rá, pl. most is elég ramaty volt néha a pálya Stuhlecken, jéggolyókkal volt tele, ilyenkor pl. jól jön, néhánynak látszik is a nyoma, szerencsére nem komoly.

edit: találtam azért, ilyen volt: http://www.powder7.com/skis/images2009/fischer_progressor9_3a.jpg
Előzmény: (gaboca 133198)
gaboca
3375 élménybeszámolót írt
3375
15 éve tag
2012.02.03. 23:08
Képet esetleg... :-)
Előzmény: (blint63 133194)
blint63
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2012.02.03. 22:33
Sziasztok,

még november elején írtam amiatt, hogy az egyik lecem orráról leesett az a védő-patkó, erre írtátok, hogy írjak a Fischernek, ami persze - eléggé el is felejtettem - ma estig nem történt meg, így persze mikor teljesen váratlanul szembejött egy 5 napos síelés lehetősége, már késő volt (a kinti szervizekben sem volt ilyen alkatrész).
Elég rendesen "csapattam", a harmadik napon aztán lerepült a másik is, kis híján fejen talált.
Megírtam a mailt, ha küldenek pótalkatrészt azt tervezem, hogy megtámogatom némi ipari ragasztóval a patkót mikor felrakom.
A kérdésem az, hogy ez egyáltalán jó ötlet-e, vagy hogyan rögzíthetném a gyári megoldásnál tartósabban azt a jórészt műanyag sz*rt?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.