Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Jam.
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2012.03.02. 10:52
Teljes mértékben egyetértek veled. Évek óta ez az első szezonom amikor nem voltam az Arénában. Szerencsére olvasgattam a hozzászólásokat és abból azt szűrtem le, hogy nem érdemes. Volt olyan időpont amikor érdemes lett volna, de akkor meg én nem értem rá.
Előzmény: (Kamperos 136264)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2012.03.02. 10:28
Már nekem is régi vesszőparipám ez az elégtelen kommunikáció a részükről,de írhattam bármit,vehettem el az értékelő csillagból ezek nagy ívben tesznek rá.

Szerintem úgy viselkednek (azt hiszik magukról),hogy Ők már multik és bármit meg lehet csinálni a zemberekkel,de remélem a fagyi vissza fog nyalni és leereszkednek az elefántcsont tornyaikból azokhoz akik eltartják Őket.

Arra lennék kíváncsi egyáltalán elolvassák e fórumokat?



P.
Előzmény: (Kamperos 136264)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2012.03.01. 23:46
Sajnos nem tudom szó szerint idézni mit írtam,mert kb. 10 perc múlva töröltek,de úgy,hogy azóta sem tudok hozzászólni a régi nickemen.A honlapon is és a facén is töröltek.
A marketingest szólítottam meg.Azt írtam,hogy bízom benne a teljesítménye alapján javadalmazzák.Merthogy az NULLA volt.
De nem baj.Ezzel bizonyította a rátermettségét.-nem ilyen posztra való.Azt nem mondom,hogy a Józsi bácsi helyett jó lenne havat lapátolni,mert megsérteném az öreget...

Szezon elején a facét erőltette,hogy ott nyomják,mert az népszerű.Csak meg kell nézni mikori az utolsó beírás az aréna részéről...
Ennyi!

Szeretem Eplényt,mert közel van és a miénk.Nem kell világgá vinni az aprópénzemet.De a következő szezonban nem biztos,hogy bérletet veszek.Nagyon megnézem,hogy a következő vezetőségben benne lesz-e a mostani marketinges.Nekem ilyen tájékoztatás nem elég ami az idén volt és erről csak ő tehet.
Előzmény: (csabor 136255)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2012.03.01. 22:46
Ha megfeszülök sem értem. Az információ pénz, síelőt hoz. A korrektség, megbizhatóság pénz, síelőt hoz.
A síelők tájékoztatásának semmibe vétele veszteség, síelőt taszít.
Szerintem van a sok-sok Eplény szerelmes közül néhány aki ingyen is vállalná a tájékoztatást. Talán marketingest sem kéne fizetni.
Én a jelenlegi helyzetben szezononként egyszer megyek, s ezt tudom még csökkenteni.

Csabor aki szeret vendég lenni
Előzmény: (Kamperos 136232)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2012.03.01. 20:39
Szinte szó szerint ezt írtam a Balázsnak a honlapon és a facén is.-kitöröltek.
Megtehetik,mert a bérletet előre befizettem,de nekem nem ez volt a tervem vele,amit ők gondoltak.Csak ezt nem írták le előre.Mindegy...
Nem győzöm hangsúlyozni,hogy az időjárásról nem tehetnek,de az összes többiről nagyon.
Meggondolom,hogy jővőre vegyek-e bérletet.Ha az idei vezetés marad,akkor nem.
Azt ígérték,hogy a facét nyomják,mert az népszerűbb.Nézzétek már meg,hogy mikor volt a legutóbbi hsz. az Arénától...
Előzmény: (vasssy 136167)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2012.03.01. 14:06
Sajnos egyetértően csatlakoznom kell maci-lacihoz... Annyi kiegészítéssel élnék, hogy az alsó szakaszon a hómennyiség tényleg megvan (figyeltem egy-két helyen, oszlopoknál, stb), a felső szakasz - ott is a legteteje - viszont sajnos kifújt. Meg lehet próbálkozni vele, de ha csak éjszakai fagyok lesznek, akkor használati értéke nem sok lesz, csak a pénz megy vele...
Meglehet, hogy ezt most el kellene engedni, levonni a tanulságokat az idei szezonból és készülni a következőre. Nem csak marketing szempontból...
A tegnapi este sportértéke a felmászásban volt elrejtve, a legjobb csúszás is ebből eredt. Aki most még kimegy, csúszkálásra készüljön, ne síelésre. Este egy kicsit keményedett a teteje, de nagyon fog így is. Szurkolok, hogy tudjanak még javítani rajta, de nem valószínű hogy kimegyek még. Eleget csúsztam már azon a 400 méteren...
Előzmény: (maci-laci 136089)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.03.01. 00:34
Ma a munka Veszprémbe szólított és mivel kb 10 perc autózással elérhető Eplény így ellátogattam. Előzetesen Vassyval egyeztettem és így párosan futottunk neki a síelésnek. A pálya az időjárásnak megfelelően katasztrofális állapotban volt. Az elmúlt két nap megadta a kegyelemdöfést az Arénának. A megadott hóadatoknak remélem senki nem dől be mert az orbitális baromság. Csak az alsó 400 méter üzemelt de azon is egy patak csörgedezett. Hiába rettentő meleg van és az a fránya szél csal segíti az olvadást. Gondolom mindenki ismeri a népdalt
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
és ez most valóban igaznak bizonyult. Hiába vagyok megrögzött talponsíelő most nem tudtam ezt a stílust gyakorolni. Annyira fogott a pálya (mintha smirglin csúsztunk volna)ha nem élről élre tettem a lécet azonnal belassított. Így ez gyakorlatilag kínlódás volt de megláttuk a lehetőséget és a feljebb gyalogoltunk a nem üzemelő részen ami talán +200-300 méter volt és onnan nem volt tovább a pálya végképp megadta magát az enyészetnek. A plusz magasság adta lendület jól jött a lankásabb részeken :) Nincs tovább ezt nem lehet már ebben a szezonban feléleszteni, mármint a felső részt.Az alsó 400 méteres rész síelhető (normálisan) tételéhez is kisebb fajta csoda kell, de ez még nem reménytelen amennyiben mostanában lesz egy pár fagyos éjszaka, de ehhez is egy kisebb fajta csoda kellene. Nem ragozom tovább mennyire sz@r volt a pálya de azért volt minek örülni. Nevesül volt néhány pici gyerkőc aki síelt és bizony ezeket a srácokat öröm volt nézni. Gyerekek, azt a kicsattanó boldogságot amit ezeknek a törpék arca sugározott nem lehet leírni. Baromira nem érdekelték őket, hogy mennyire rossz a pálya csak az, hogy csúszhassanak. Komolyan mondom ezért érte meg elmenni :) Amennyiben nem változnak a viszonyok (erre igen kevés az esély ) csak kalandoroknak javasolnám a terepet. Gondolkodtam miért is nem zárnak be, de nem igazán értem őket max csak akkor ha az időpont elcsúsztatása végett (a média felé) történik az együgyű tájékoztatás.Mellékvágány de a nyeremény síjegyeket ebben a szezonban már lehetetlen lesz érvényesíteni!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.