Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs szerviz topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
boardza
56 élménybeszámolót írt
56
14 éve tag
2012.03.05. 15:32
En legutobb az intersportban lattam ontapados gumilapot, lehet erdemes rakerdezni is, mert a teli cuccokat mar elpakoljak.Kis telisport boltokban is szokott lenni. Esetleg ha talalsz kemenyebb polifoamot (csomagoloanyagot akar..), az is segithet ketoldalu ragasztoval.
Előzmény: (szendre 136528)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2012.03.05. 15:09
Nordica Speedmashine 110 - Head Vector 120
Utóbbinál a rüszt-emelkedés szemmel láthatóan kisebb...
Nem emlékszem, milyen bakid van, de ha Nordica, talán érdemes körülnézned Head vonalon.
Persze ez a vádli gondot nem oldja meg...
Előzmény: (szendre 136528)
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2012.03.05. 14:57
Nu, voltam bent de sajnos nincs megoldás egyelőre. A csatot áttenni nem lehet. Egyrészt a héj nem enged további összehúzást, másrészt a szegecsek spéci elhelyezése miatt.
Felpróbáltam kifejezetten vékonyabb lábra való csukát és sajnos (vagy nem sajnos) kiderült, hogy nem a cipőben van a hiba. A lábam nem normális. Kell az a talphossz, mint a mi most is van. Csak alacsony a rüsztöm, vékony a bokám, és vékony a vádlim. :-)
Marad a héj és belső tuning. Talpbetét már megvan (orvos írta fel, egyedi gyártású) ezt már próbltam múlkor síelés közben is és javított a helyzeten.

Amit még Lackó javasolt, hogy szerezzek be olyan öntapadós gumilapot amit boardokra szoktak tenni a két kötés közé, és azzal lehet belülről ragasztgatni. VISZONT!

Hol kaphatok én ilyet? Azt az infót kaptam, hogy nem könnyű beszerezni csak úgy magában.
Előre is köszönöm, ha valaki tudna tippet adni.

üdv,
szendre
Előzmény: (szendre 132851)
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2012.02.01. 15:43
Juhééé! Valahogy ebben a válaszban bíztam titokban... :-)

Köszi! Beugrom valamelyik nap!
üdv,
Előzmény: (AAron 132850)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.02.01. 15:39
TalpiBácsiék megcsinálják pikk-pakk
Előzmény: (szendre 132842)
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2012.02.01. 15:07
Sziasztok!

Mint minden sicsukámmal a nemrég beszerzett Nordica Sportmachine-nommal is az a bajom, hogy mivel elég vékony a lábszáram így fullra behúzva sem fog annyira, amennyire én elvárnám. (olyan cipők amik meg fognák azokban nem fér el a lábfejem széltében)
Minden beállítási lehetőséget kihasználva a legszorosabbra van állítva.
Át lehet a csatot szegecseltetni egy kicsit beljebb szerintetek? Ha igen hol tudnának ezzel foglalkozni Budapesten (vagy vonzáskörzetében)?
Előre is köszi!
üdv,
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.