Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
bibes
58 élménybeszámolót írt
58
11 éve tag
2013.01.25. 08:29
peetry,

Voltam tegnap. A nyitva levő pályákon állati sok hó van. Kicsit ragadt, mert előtte éjszaka sem fagyott sajnos.
Tegnap estétől hideg van, tutira átfagy és a hétvégre sem lesz melegebb szerencsére. Múlt hétvégén, mikor megnyitották, akkor csak természetes hóval. Tegnap láttam, hogy ágyúzták már zárás előtt, nappal nem engedtek rá senkit. Mondjuk kicsit nehezményeztem, de megértem. Ha hétvégére normális pályafelületet akarunk kövek nélkül, akkor ki kell bírni addig. Túl nagy tömeg úgysem lesz, múlt héten csak a snowday miatt volt úgyis, meg mert leesett egy csomó hó és mindenki akkor eszmélt fel.
Előzmény: (Peetry 152237)
Hópárduc9
12 élménybeszámolót írt
12
11 éve tag
2013.01.25. 01:33
Ha a 4-es pályát sikerülne megnyitni és kőmentessé tenni szombatra az nagyon jó lenne! A mellette lévő 3-as csákányos felvonó kapacitására is szükség lesz, reméljük üzemelni fog!

Az 5-ös pályát miért nem ratrakkolják, ha van rajta elég természetes hó? Csak szeretnénk érteni/tudni az okát.
Előzmény: (Peetry 152237)
Peetry
45 élménybeszámolót írt
45
12 éve tag
2013.01.25. 00:10
tud valaki friss információval szolgálni a pályákról?
szombaton mennénk mire számíthatunk? olvastam az utóbbi egy hét bejegyzéseit, a múlt szombati tömeg és köves élmények kicsit elbizonytalanítottak. Mennyire kemények / jegesek a pályák így a hétközbeni olvadás után?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.