Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancsok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
titoo
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2013.10.17. 11:36
Én Nitro Reverb TLS-t használok, és nincs ilyen gondom. Illetve amikor érzem hogy kezdene fájni a lábfejem (pl túlhúzom és nem kap elég vért), akkor lazítok a lábfej "cipőfűzőjén". Jó dolog hogy külön húzható a lábfej és a lábszár fűzője! Próbálj ki egy TLS fűzőt.
Burtonnal nekem alapvetően az volt a gondom, hogy amcsi széles lábfejre van kitalálva és tötyögött benne a lábam (Moto-t próbáltam ki), Nitro európai emberre van szabva, keskenyebb lábfej.
Előzmény: (Vacsek 161460)
morfologus
141 élménybeszámolót írt
141
11 éve tag
2013.10.15. 12:41
Szia,
Tavaly én is végigjártam ezt a kört. Valószínűleg hasonló formájú lábfejünk lehet, mert nekem is ez volt a tapasztalatom az Invaderrel. Én egy SP interchargernél kötöttem ki, amit ajánlanék is, de egy kicsit nehéz. Emellett a Northwave és Elan bakancsot is kényelmesnek tűntek. Próbálni kell őket sokáig, én pl leraktam két boltban az árát és hazahoztam két bakancsot, majd a rosszabbikat visszavittem.
Előzmény: (Vacsek 161460)
Vacsek
20 élménybeszámolót írt
20
12 éve tag
2013.10.14. 11:59
hali. tavaly volt burton invader cipőm és nap végére már nagyon nyomta a lábfejem, levétel után még vagy 1 óráig éreztem h fáj. viszonylag magas lábfejjel élek.. milyen cipőt tudnátok ajánlani? elötte egy nitro barrage volt itt nem tapasztaltam ezt, csak kinöttem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.