Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pip
36 élménybeszámolót írt
36
14 éve tag
2013.11.13. 09:38
Na igen :)

Ha a hétfő rendben volt, akkor a kedd egyenesen csodálatos! Nem véletlenül kérdeztem itt is és figyeltük mi is az előrejelzéseket, hogy mindenképp belenyúljunk a jóba :D

A szikrázó napsütésben csúszni a frissen kezelt pályákon, majd onnan ki a pálya melletti porhóba szinte megfizethetetlen. Ahogy felértünk, kabát offolva és egy szál pulcsiban döngettük amerre épp kedvünk tartotta. Nem hittem volna, h hétfő után még kevesebben lesznek, de volt olyan felvonó, ahol megálltunk picit pihenni és percekig emberrel nem találkoztunk :)

Felejthetetlen élmény volt ismét Kaprun! :)
Előzmény: (Stani 162374)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2013.11.12. 14:02
Vasárnap megnéztük a hétfői előrejelzéseket és kicsit megijedtünk. Olyannyira, hogy nem mertük a cuccot fent hagyni az Alpin Centerben. Reggel aztán villogó jelzés fogadott minket: csak az Alpin Centerig jártak a felvonók. Szerencsére, mint kiderült, "csak" lavinaveszély miatt :) Na, ahhoz képest szerintem is szuper nap volt a hétfő (a ködös szombatnál és a szeles vasárnapnál mindenképpen jobb):) Viszont az igazi szépidőt mára jósolták, ezek szerint kivételesen nem tévedtek :)))
Előzmény: (Stani 162374)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2013.11.12. 11:52
akkor milyen a mai ? :)
Előzmény: (Pip 162365)
Pip
36 élménybeszámolót írt
36
14 éve tag
2013.11.11. 22:08
A mai nap kiváló volt! :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.