Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Biztosítás nélkül ne menj! topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2014.01.07. 15:35
Amiket most bemásolok ide, attól teljesen elhatárolódok! Ezt valahol, valakitől hallottam...


I. szabály: csak az történt meg és úgy, ahogy az a jelentésben le van írva és te aláírod.

II. szabály: az I. szabályból adódik, hogy ami nincs benne a jelentésben, az meg sem történt.

III. szabály: a biztosítók szeretik, ha minél hamarabb be van jelentve a káresemény. Ezt a beszélgetést rögzítik. Tehát már itt észnél kell leni.

IV. szabály: bármilyen baleset is történt, aki elszenvedte NEM ivott egy kortyot sem. Pályán síelt és a baleset következtében hagyta el a kijelölt szakaszt stb...

V. szabály: ne írj alá semmit, ameddig nem tudod 100%-ban mi van a jegyzőkönyvbe.

VI. szabály: az első ötöt tanítsd meg a veled síelőknek...:)
Előzmény: (Snowchain 166087)
Snowchain
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2014.01.07. 09:43
Sziasztok!

Tegnap nézegettem a biztosítások feltételeit és érdekes dolgokat találtam, kiváncsian várom a tapasztaltabb "versenyzők" véleményeit.

-csak a kijelölt pályán történő síbalesetre vonatkozik a biztosítások többsége. Pl. ha valaki lecsúszik a pályaszállása előtti dombról a felvonóhoz és ott éri baleset arra nem!

-néhány cég azt is kizárja ha vkit alkoholos befolyásoltság alatt ért baleset.... és mivel nem definiálják mit is neveznek ők "alkoholos befolyásoltság" -nak, ezért ez a gyakorlatban 0% toleranciát jelent. Magyarul ha iszol egy rumos teát, baleset ér és kiderül, hogy ittál kizárnak.

kösz
Schain
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.