Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
300 élménybeszámolót írt
300
17 éve tag
2014.11.14. 18:45
Nagyon érdekes dologra leltél! szerintem egy próbálkozás lehetett nagy felhasználók felé, ezalatt értem a síkölcsönzőket, iskolákat. Egy kötés és beállítás az összes felnött síhez, mondjuk egy másik a gyerekeknek, máris nem kell a kötéshosszokat állítgatni, csak az oldóerőt.Ha bejön nekik , akkor az összes kölcsönző ezt veszi ,ill. alkalmazza.Azért az nem lenne rossz üzlet! De nem jött be! e helyett állítgatunk.:-( Ez első hallásra nevetségesnek tűnik, "hiszen na mi van akkor, mennyi idő beállítani egy pár sílécet kölcsönzős kötéssel." De képzeljétek el : begördül 3 Blagguss-os busz egyszerre 150 gyerekkel, senkinek sincs semmi felszerelése, az iskolától kapnak mindent! felszerelés, 4 óra oktatás, ebéd. mindez 10 től 3-ig! na azt érdemes egyszer megnézni amit mi ott véghez viszünk! Hátul bejön a gyerek, kap egy cipőt, másik a kézbe, tovább küldjük, amíg a léchez ér kap sisakot, botot, a szabad cipővel beállítják a lécet, majd a végén egy zsákba kerül a cipője buszok szerint válogatva. Képzeljétek el, mondjuk ketten csináljuk a lécbeállítást, olyan mint az F1 kerékcsere! kicsit hajtós a dolog! Erre lenne jó ez a kötés, csak a rúgót kellene állítani! szenzációs! Mért nincs ez használatban? Mondjuk lehet,hogy nem jó a pályán.
Előzmény: (gabord18 174202)
gaboca
3375 élménybeszámolót írt
3375
15 éve tag
2014.11.14. 17:38
Ilyet még nem láttam soha, talán a síkötés hosszának redukálása volt a cél, mivel a kötés és a baki kimerevíti a lécet maga alatt, ott nem tud ívbe hajolni ami amúgy kívánatos volna.
Előzmény: (gabord18 174202)
gabord18
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2014.11.14. 15:49
Sziasztok!
Igazából a síkötés történelem cikkhez tennék hozzá valamit.
Lomtalanítottam és ráakadtam egy furcsa kötésre és a hozzá való sícipőre. Valaha a bátyám használta ~92-ben. (utána megvilágosult és snowboardra váltott)
Szerintetek mi volt a céljuk ezzel a fejlesztéssel?


DG
Look-1.jpg
Look-3.jpg
Look-4.jpg
Look-5.jpg
Look-2.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.