Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gyermek síoktatás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2015.02.28. 13:46
Persze azt Én is tudom. De ez egy csoportos oktatás lenne, nem hiszem hogy magyar oktatót kapnánk ha egyáltalán abban az iskolában van magyar tanár.
Előzmény: (WéberF 181451)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2015.02.28. 11:19
Nagyon sok helyen van Ausztriában magyar síoktató. Hogy Saalbachban is, azt konkrétan nem tudom. Egyébként tapasztalatom szerint a gyerekek nagyon fogékonyak, sőt nem is mindig a szóbeli magyarázat a fontos az oktatásnál, hanem a bemutatott rávezető gyakorlatok. WFeri
Előzmény: (vargai 181448)
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2015.02.28. 09:53
Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. A lányomat szeretném beíratni síiskolába Saalbach-ba (https://www.skischule.com). De igazából nem a hely meg az iskola a fontos. A lányom 10 éves és nem "kezdő" síelő, itthon lett megtanítva még négy évvel ezelőtt (3 oktatás nap), és azóta minden évben sikerül azért 10 napot síelnünk itthon és az Alpokban. Nincs is gond ezzel, de Én már nem tudom tovább tanítani, miután Én is csak egy kezdő oktatás után, a barátoktól tanultam meg síelni. Biztonságosan lesíel kék és piros pályákon. A gond az az, hogy Ő nem beszél sem angolul, sem németül. Menne Ő szívesen, csak fél tőle hogy nem fogja érteni hogy mit mond az oktató. Én meg nem szeretném ha beíratnánk, előre kifizetem (200€), és első nap sírva fogad. Van valakinek erről tapasztalata? A tanár elmutogatja hogy miben kell javulnia? Van türelmük a külföldi gyerekekhez? Mert gondolom azért nem csak osztrák gyerekek járna sísuliba egy sícentrumba. Remélem érthető voltam.

Köszönöm Stefán
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.