Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Muthig Gábor
4 élménybeszámolót írt
4
8 éve tag
2015.12.31. 15:47
10-es elég rövid és nyíl egyenes, 5a,5,14es lesz a te pályád. azok nagyon élvezhető kék pályák.
Előzmény: (hpetya82 185326)
hpetya82
26 élménybeszámolót írt
26
9 éve tag
2015.12.31. 13:45
Az esti síelés benne van a napijegy árában?
Én még a 10-es pályát néztem ki magamnak, az adatok alapján kezdőbarát de a valóságban is?
Február közepére van foglalásunk meg előtte január közepére Donovalyba. Az 5-ös és 14-es jó kezdőnek?
Egy párszor már síeltem de én alapvetően később sem leszek száguldós fajta. Engem a jó levegő és a hosszú erdők közt lévő kék pályák vonzanának. Lackenhofba volt tapasztalatom a 8-as pályával az egész jó volt.
Stuhlecken viszont a kék nekem elsőre inkább pirosnak tűnt.
Itt Chopokon a szintkülönbségek alapján egész enyhe lejtésűek a pályák, persze mivel nem ismerem nem tudom vannak-e benne erős letörések.
Persze azt már megtanultam, hogy minden nagyon szubjektív, de azért próbálom belőni, hogy ne legyen nagy csalódás.
Előzmény: (balesz14 185324)
balesz14
2 élménybeszámolót írt
2
8 éve tag
2015.12.31. 13:11
A Biela Putot bátran ajánlom, főleg az esti síeléskor.Sorbaállás nuku a pályán alig 20 ember.
Előzmény: (hpetya82 185218)
hpetya82
26 élménybeszámolót írt
26
9 éve tag
2015.12.29. 21:06
Sziasztok!

Egy kis infót szeretnék kérni a tapasztaltaktól.
Februárban mennék Chopokra, alapvetően a lankás kék pályák érdekelnének, kezdő vagyok.
Liptószentmiklóson van a szállás. Tudtok valami infót síbuszról vagy felejtős?
Ha nincs síbusz kocsival egyszerű a parkolás? Google maps-on néztem Biela Put környékén én nem láttam óriási parkolót szokott hely lenni?
Az esti síelésről tud nekem valaki infót mondani?
Most látom, hogy a Biela putnál lévő pálya üzemel ,de nem világos számomra, hogy azért külön fizetni kell-e vagy a napijegybe benne van?
Kezdőként (egy párszor már síeltem kék pályákon, nem szeretek száguldani és a nagyon nagy tömeg riaszt :-)) melyik pályákat ajánljátok?
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.