Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pisti12
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2016.01.11. 15:28
Ma kellett volna menned!
Előzmény: (vau 185815)
4.0
93 élménybeszámolót írt
93
14 éve tag
2016.01.09. 09:43
Tegnap pont ettol felve feltettem itt egy erre vonatkozo kerdest.
Ez a hozzaszolas megerosit hogy jol dontottem, hogy nem oda mentunk.

Ha esetleg megis oda megyek az hetkoznap delelott lesz maximum majd valamikor. Mert a palya alapvetoen eleg jo.
Előzmény: (vau 185815)
vau
81 élménybeszámolót írt
81
13 éve tag
2016.01.09. 01:03
Kedves Síaréna,

Azt hiszem Eplényről most már nyugodtan elmondhatjuk, hogy sikerült pár év alatt használhatatlanná reklámozni.

Ma (azaz tegnap, jan. 8) megnéztük az esti sízést, de a hóra nem mentünk a tömeg miatt. Elfogadtuk a fenti parkolót, a lejutás a folyamatos buszos pörgés ellenére is 20 perc volt legalább, a pénztárnál giga sorok, bár inkább azért nem vettünk jegyet, mert ilyen tömegben NEM LEHET SÍELNI! A sofőrök, a személyzet, mindenki normális és kedves volt, ezzel nem is volt baj.

Azt hiszem alapvetően kétféle hozzáállás létezik. Van a profitmaximalizáló, amikor megpróbálunk minél több embert odacsábítani a pályára, és van a minőségi, amikor drágábban adjuk a jegyet, de korlátozzuk a létszámot. Láthatóan Eplény már évek óta az első opciót preferálja. Az emberek létszáma alapján úgy tűnik, elég nagy az igény erre a tömeges csúszkálásra. Mondjuk így síelni biztos nem lehet (egy épkézláb kanyar nem tehető meg anélkül, hogy ne essen 5 ember a síző nyakába), de tanulni sem pont ilyen okok miatt. Csodálom hogy nem történik nagyobb számú baleset a pályákon.

Igen, nem kell sorban állni a felvonónál, azaz ma iszonyatos méretű sor esetén is csak 10 perc volt maximum. A Sólyom (bocsánat, MAXXmotion lift) fullsebességen járt, nem is értettük hogy tud ilyen tempóban közlekedni. De szerintem nem ez a helyes út. Sajnos Eplény kiírta magát a térképemről.

R.I.P. Eplény!

u.i.: a büfénél a langalló nagyon finom!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.