Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2017.02.04. 18:16
ugyanazon a héten síeltünk akkor ott mi is. a pályák 90%-át leratrakolják miden nap, van hogy 100%-at is. :D én nem találtam jeget, igen nap végén előbukkannak keményebb foltok, de az nem volt jég. ilyen a tökéletes hó. tömör. gondolom buckákkal te sem találkoztál. ha puha a pálya akkor meg az lenne a baj, hogy jajj de buckásak nap végére. síeltem már, Zermattban, Söldenben, csak hogy a legmenőbb helyeket említsem, de így is imádom Puy-t. 0 tömeg, nincs sorban állás, pályákon nem kell kerülgetni senkit. csendes meghitt környezett. ez nekem többet ér, mint a zsúfolt hiperszuper felvonós terepek. Mondjuk nekem csak jó, ha mások nem mennek, oda, mert akkor még kevesebben leszünk. a freeride lehetőségekről nem is beszélve.
Előzmény: (facsiga 193416)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2017.02.04. 13:45
Hol laktál? 1600-on? Gondozatlan pályák? 8x voltam, de ilyennel nem találkoztam. Akkor neked most nagyon összejött!
Előzmény: (facsiga 193416)
facsiga
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2017.01.29. 06:16
Most jöttem haza Puy-ból. Gondozatlan jeges pályák. Kritikán aluli szállások. Hülye buszsofőrök. Mindenkinek jó szórakozást!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.