Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.14. 19:02
Szia! A Sidas magyarorszagi kepviselete szerintem a Flex 92 Kft.
Előzmény: (gaboca 206711)
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.14. 19:00
Szia! És meg vagytok elégedve vele? Ez ilyen habtöltéses cucc? Mennyibe került?
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2019.12.13. 07:26
Igen, a felesegemnek es nekem is ilyen van. En Kaprun-ban vettem, a felesegem Livigno-ban, mindket helyen a boltban igazitottak a labra. A felesegem eseteben az elso nap utan meg egyszer megcsinaltak az igazitast, azota tokeletes.

A lenyeg, hogy a labvastagsag alapjan kivalasztod a bakancsot, mar az eleve jo, azutan jon az igazitas.
gaboca
3376 élménybeszámolót írt
3376
15 éve tag
2019.12.12. 20:45
Sidasnak vannak cipő belsők is, keresd meg a magyarországi forgalmazót.

https://www.sidas.com/en/50-bootwear
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.12. 20:30
Szia! Köszi! Van velük tapasztalatod is? Esetleg meg tudod osztani? Hol van a legközelebbi üzletük, ahol meg tudnák csinalni nekem a bakit? Köszi!
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.11. 21:58
Sziasztok!

Olyan sícipő vagy betét vásárlásán gondolkodok, amit teljesen lábra igazítanak habbal. Tehát nem csak sütik és tágul, de az esetleges "lötyögő" részek is megtámasztásra kerülnek. Tavaly már fantáziáltam ezzel a gondolattal és itthon találtam a Flex 92 Kft-t, ahol az illető azt mondta, hogy tud nekem ilyen betétet csinálni a meglévő bakancsomba. Valaki csináltatott náluk? Mi a talasztalat?
A másik variáció, hogy egy új cipőt veszek olyan fűzős béléssel, ami habbal tölthető. Utóbbi felé hajlok, mert a jelenlegi cipőm szerintem egyébként méretben nem teljesen jó, a sarkamat lötyögősneknérzem benne. Viszont fogalmam sincs arról, hol tudnék ilyen cipőt venni, illetve milyet érdemes. Valaki tud segíteni? Köszi előre is!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.